Maszyny czyszczące samojezdne: jakie urządzenie wybrać do automatycznego mycia podłóg?

Codzienne mycie podłóg to obowiązek w każdym centrum handlowym, szpitalu, hotelu, hali sportowej, zakładzie produkcyjnym czy obiekcie gastronomicznym. Aby odpowiednio zadbać o dany obiekt, najlepiej zdecydować się na urządzenie, które usprawni sprzątanie i uczyni je efektywniejszym. Profesjonalny sprzęt czyszczący to gwarancja błysku i świeżości. Samojezdne maszyny do mycia podłóg umożliwiają szybkie i dokładne wyczyszczenie nawet bardzo dużego metrażu. Który model wybrać, aby cieszyć się najwyższą skutecznością sprzątania?


Liczy się jakość

Niestety, niskobudżetowe urządzenia nie wchodzą w grę – za niską ceną zazwyczaj kryje się niska jakość, która tylko utrudni i wydłuży pracę. Nie warto ryzykować, skoro urządzenie wysokiej klasy skróci czas działania i umożliwi efektywne sprzątanie. Wybierając maszynę do czyszczenia posadzek, należy kierować się jej parametrami i jakością wykonania. Oto cztery maszyny czyszczące Numatic oferowane przez polskiego dystrybutora http://www.numatic-haerson.pl/.  Przyjrzyjmy się im dokładnie:

Numatic CRO 650

Maszyna do mycia posadzek Numatic CRO 650 to sprzęt najwyższej jakości. Jest rekomendowana także do firm sprzątających, ponieważ zapewnia profesjonalny efekt i doczyści nawet bardzo duże zabrudzenia. Jest przystosowana do dużego metrażu, dlatego zawiera wygodny fotel dla operatora. Nie tylko umyje podłogę, ale również ją wyszoruje. Jest wyposażona w wbudowany prostownik i dwie szczotki.

Numatic TTV 678 300

TTV 678 300 to urządzenie łatwe w budowie i wygodne w użytkowaniu, przeznaczone do wieloformatowych powierzchni. Dużymi udogodnieniemi są wysoka zwrotność maszyny, a także zmienna szerokość czyszczenia. Urządzenie zawiera wbudowany prostownik oraz dozownik chemii. Ze względu na swoją wysoką funkcjonalność, jest jedną z najlepszych maszyn tego typu na rynku. Z pewnością skróci czas pracy, jednocześnie zapewniając idealną czystość.

Numatic TTV 678 400

Ten model to idealna maszyna do czyszczenia fug. Ma zmienną szerokość czyszczenia, dzięki czemu dosięgnie nawet trudno dostępnych miejsc. Mycie podłogi ułatwi wbudowany dozownik chemii. Posiada dwa duże zbiorniki, co sprawia, że jest to urządzenie idealne do czyszczenia hoteli, obiektów sportowych czy szkół. Mimo zaawansowanego działania, jest niezwykle prosta w obsłudze. To model doceniany również przez firmy sprzątające.

Numatic TRIO 650

Zaletą tego urządzenia jest lekka i wytrzymała konstrukcja, a także intuicyjna obsługa. Jest wyposażona w obrotową szczotkę, mocną ssawę, dwa uchwyty padów i wbudowany prostownik. Ułatwi sprzątanie oraz dokładnie oczyści nawet trudno dostępne miejsca. Model umożliwiający segregację brudnej i czystej wody. Podobnie jak wspomniane wcześniej maszyny czyszczące Numatic jest wyposażony w miejsce dla operatora. Jest podobny do modelu TTV 678, jednak nie zawiera dozownika.

Idealna maszyna do mycia podłóg

Wszystkie wymienione wyżej urządzenia czyszczące Numatic oraz ich szczegółowe parametry można znaleźć na stronie http://www.numatic-haerson.pl/kategoria-produktu/urzadzenia-czyszczace/maszyny-czyszczace-samojezdne/. Wybierając swoją maszynę, należy sprawdzić, czy sprawdzi się w naszych warunkach. Czy została przeznaczona do dużego czy małego metrażu? Czy zawiera funkcje, które są nam najpotrzebniejsze? Jaka jest moc jej silnika? Maszyny czyszczące Numatic są dostępne w wielu modelach o konkretnym przeznaczeniu. Trzeba tylko znaleźć tę odpowiadającą naszym potrzebom.

Już dziś odwiedź stronę polskiego dystrybutora maszyn: http://www.numatic-haerson.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *