Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów. Poradnik dla chorych – Jarosław Niebrzydowski

 

 

Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów. Poradnik dla chorych – Jarosław Niebrzydowski

Reumatyzm zazwyczaj kojarzony jest z ludźmi w podeszłym wieku, tymczasem schorzenia te dotykają także znaczną grupę ludzi młodych. Reumatoidalne zapalenie stawów oznacza ciągły ból i cierpienie, a niewłaściwie zdiagnozowany i leczony skutkuje postępującą utratą czynności stawów i w sytuacjach skrajnych może objąć niemal całe ciało. Poradnik „Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów” to książka skierowana w pierwszej kolejności do osób zainteresowanych nowymi metodami leczenia i postępowaniu w chorobie, która w Polsce dotyka blisko miliona osób. „Większość chorych w Polsce ma bardzo słabe rozeznanie w celach i zasadach leczenia zapalenia stawów, a każdy chory musi wiedzieć kiedy i jakie badania kontrolne powinien wykonywać oraz znać objawy uboczne, które mogą wystąpić po leku, który przyjmuje. Jest to bardzo istotne ze względu na konieczność długotrwałego leczenia.” – pisze autor. O autorze : Jarosław Niebrzydowski – doświadczony lekarz reumatolog specjalizujący się w chorobach układu kostno-stawowego z ponad trzydziestoletnią praktyką w zawodzie. Przez 6 lat pracował w szpitalach uniwersyteckich w Wielkiej Brytanii, m.in. w West Suffolk Hospital. Obdarzony ogromną wiedzą indywidualista z nieskończonymi pokładami cierpliwości i empatii. Jego pacjenci widzą w nim nie tylko lekarza, ale również świetnego słuchacza i rozmówcę, zawsze przychylnego i serdecznego człowieka dla którego najważniejsze jest niesienie pomocy.

———————————————————————————————————————–

Opinie na temat poradnika:

Stanisław

Poradnik na świetnym poziomie. Wyjaśnia dokładnie przyczyny choroby, jej różne postacie i sposoby leczenia. To ważne bo większość chorych w Polsce jest źle leczona i nie wiedzą co i jak ma ich leczyć. Chorzy przyjmują dużo leków, które nie dają żadnych szans na wyleczenie. Teraz chorzy mają szansę dowiedzieć się jak prawidłowo powinni być leczeni i czy muszą zmienić lek czy lekarza. Może wystarczy tylko skorygować dawkę leku. Jedyny poradnik tłumaczący zasady leczenia. Powinien być czytany przez lekarzy, którzy często leczą chorych wbrew zasadom i wynikom badań na podstawie swojej przestarzałej wiedzy.

Polecam każdemu choremu z RZS.

—————————-

Maria W.

Wspaniała książka. Czyta się jak powieść. Bardzo dużo interesujących informacji. Dzięki niej dowiedziałam się dlaczego mimo leczenia przez lata nadal jestem chora. Teraz po zmianie leków choroba ustąpiła. Ten poradnik powinien przeczytać każdy lekarz i każdy chory na zapalenie stawów. Jedyny poradnik wart tej nazwy dla chorych z RZS-em. Polecam. Nie przegapcie okazji aby wygrać z chorobą.Do kupienia tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *