5th European Conference on Head and Neck Oncology

Szanowni Państwo,

   5th European Conference on Head and Neck Oncology organizowana przez Europejskie Towarzystwo Głowy i Szyi przy współudziale: Polskiej Grupy Badań Nowotworów Głowy i Szyi, Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz Wielkopolskiego Centrum Onkologii, jest pierwszą w Polsce konferencją dotyczącą leczenia nowotworów głowy i szyi o wymiarze europejskim.

   Odbędzie się ona w dniach 18–21 kwietnia 2012 r. w Poznaniu.

   Celem tego spotkania jest wymiana doświadczeń i wiedzy w zakresie: profilaktyki, diagnostyki i leczenia nowotworów głowy i szyi. Jako szczególny priorytet przyjęto popularyzację wiedzy w zakresie: standardów postępowania klinicznego, najnowszych osiągnięć naukowych oraz opieki nad pacjentem leczonym interdyscyplinarnie. Naszym celem jest ponadto promocja osiągnięć młodych specjalistów i naukowców z Europy Środkowej i Wschodniej. Edukacyjny charakter konferencji podkreślą zorganizowane kursy szkoleniowe, sesje instruktażowe, sympozja satelitarne z udziałem wybitnych specjalistów z kraju i zagranicy.

   Komitet naukowy stanowią wybitni specjaliści z zakresu: laryngologii, chirurgii szczękowo-twarzowej, onkologii klinicznej, chirurgii onkologicznej, chirurgii rekonstrukcyjnej, radioterapii, fizyki medycznej, patologii, radiologii, biologii molekularnej, medycyny rodzinnej.

   Szczegółowe informacje na temat konferencji głównej oraz towarzyszących znajdą Państwo na stronie: www.ehns2012.pl.

   Ze względu na wsparcie licznych polskich towarzystw naukowych uczestnicy z Polski otrzymują specjalny rabat – po zaznaczeniu w kategorii narodowość „Poland” uzyskują Państwo opłatę za uczestnictwo w wysokości 500zł.

   Termin nadsyłania abstraktów mija 30 listopada 2011r.

   W imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszam do Poznania i do zobaczenia w kwietniu 2012 r.

 

 

Z wyrazami szacunku

Komitet Organizacyjny 5th ECHNO

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *