IX Konkurs Dziennikarski o Medycynie Estetycznej i Anti – Aging

28. września zakończył się trwający 3 dni IX Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti – Aging. Podczas konferencji inaugurującej wydarzenie, organizatorzy – Sekcja Medycyny Estetycznej PTL i Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej PTL – we współpracy z Włoskim Towarzystwem Medycyny Estetycznej, ogłosili konkurs dla dziennikarzy zainteresowanych tematyką prezentowaną podczas Kongresu. Jego celem jest dbałość o wysoki poziom merytoryczny informacji o medycynie estetycznej ukazujących się w mediach.


 

W konkursie ogłoszonym oficjalnie 24 września br., mogą brać udział wszyscy dziennikarze a forma (drukowana, d¼więkowa, filmowa, etc.) i objętość materiału dziennikarskiego pozostają dowolne. Priorytetem dla organizatorów konkursu są: merytoryczna rzetelność, naukowe (tj. oparte na faktach) podejście do tematu medycyny estetycznej, a także kreatywność (oryginalny kontekst, ciekawa forma).

W Konkursie przyznana zostanie jedna nagroda. Będzie to uczestnictwo w zaplanowanym na maj 2010 roku Naukowym Kongresie Włoskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej pt. „XXXI Congresso Nazionale della Societa Italiana di Medicina Estetica” – obejmująca 3 dniowy wyjazd do Rzymu z zagwarantowanym przelotem oraz 2 noclegami.

Zgłoszenia do Konkursu przyjmuje: Sekcja Medycyny Estetycznej PTL, Al. Ujazdowskie 22/2, 00-478 Warszawa; pocztą bąd¼ osobiście w kopercie z drukowanym napisem KONKURS – bez zaznaczonego nadawcy. Formularz konkursowy wraz z regulaminem są dostępne na stronie www.psme.waw.pl, w zakładce Aktualności / Biuro Prasowe.

Dziennikarze zainteresowani abstraktami z wystąpień kongresowych i/lub bezpośrednimi kontaktami do ekspertów krajowych i zagranicznych, biorących udział w wydarzeniu, proszeni są o kontakt z Biurem Prasowym.

Na prace konkursowe organizatorzy czekają do końca marca 2010.Szczegółowych informacji o konkursie udziela Biuro Prasowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *