Zespoleni z Zielonością. Organiczny.pl na Pikniku Ekologicznym.

Organiczny.pl, sklep internetowy ze zdrową żywnością, serdecznie zaprasza do Jadwisina koło Serocka na Piknik Ekologiczny pod nazwą Zespoleni z Zielonością”. 

Piknik odbędzie się 28 maja w godzinach 14:00-20:00 w ramach  III Pikniku Rodzinnego organizowanego z okazji Dnia Dziecka przez Fundację Zielona Perspektywa im. Rodziny Szaniawskich. Tegoroczny Piknik Rodzinny poświęcony będzie ekologii, aby promować ochronę środowiska wśród mieszkańców gminy Serock, leżącej na terenach objętych programem NATURA 2000. Podczas  imprezy odbędą się również Selektywna Zbiórka Odpadów oraz Konkursy dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów z terenu Gminy Serock w zakresie promocji ochrony środowiska i zachowań pro-ekologicznych.

Piknik Rodzinny w Jadwisinie to kolejna impreza plenerowa o tematyce ekologicznej, w której Organiczny.pl bierze czynny udział.  Po sukcesie odniesionym na Polach Mokotowskich w Warszawie podczas „Dnia Ziemi”, właściciele sklepu, którym zagadnienia ekologii są niezwykle bliskie, postanowili po raz kolejny zaprezentować swoją ofertę publiczności. Oprócz węgierskich przysmaków marki Viragoskut, której Organiczny.pl jest wyłącznym dystrybutorem, będzie można kupić także przygotowane specjalnie na tę okazję wędzonki z Mangalicy.

Serdecznie zapraszamy!

 

Więcej informacji na www.organiczny.pl

Źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *