Tatuaż jako niespodzianka ślubna

 

Podejście do tematu tatuaży w ostatnich latach bardzo się zmieniło, tak jak i dostęp do profesjonalnych salonów tatuażu. Ktoś, kto od dłuższego czasu nosi się z zamiarem zrobienia tatuażu prędzej czy później zrealizuje swoje marzenie i czasami bywa tak, że decyzja ta zbiega się ze ślubem.

 

Niespodzianka w formie tatuażu w miejscu intymnym? Czemu nie. Tak czasami bywa, gdy panna młoda chce zaskoczyć swojego partnera i tuż przed weselem robi sobie tatuaż. Czasami także panowie decydują się na taki krok tuż przed weselem i zaskakują nowym wzorem bądź pierwszym tatuażem swoją partnerkę.

 

Należy jednak pamiętać, że taka decyzja musi być dobrze przemyślana by w dniu ślubu nasze dzieło było już pozbawione obrzęku i zaczerwienienia. W zależności od wielkości tatuażu jak i miejsca jego wykonania skóra w różnym czasie wraca do normalności i to muszą mieć na uwadze szczególnie panie, które chcą przecież pięknie wyglądać w dniu ślubu – często z odsłoniętymi ramionami, plecami czy dekoltem. To nie może być przypadkowy wybór w przypadkowymi salonie, tak jak i nie można mówić o przypadku, gdy wybieramy salę weselną – przecież chcemy, aby nasze wesele było w pięknym i ciekawym miejscu.

 

Skóra nie powinna być również ze zmianami chorobowymi i najróżniejszymi wypryskami, bo takie problemy należy najpierw wyjaśnić u lekarza dermatologa i dopiero po wyleczeniu pomyśleć o zrobieniu tatuażu.

 

 
Grafika: www.sxc.hu

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *