Targi WIHE – najnowsze zdobycze medycyny i farmacji w jednym miejscu

Nowe technologie medyczne, innowacje farmaceutyczne, konferencje naukowe i panele dyskusyjne – to wszystko czeka na uczestników targów WIHE Hospital oraz WIHE Pharmacy Warsaw 2013, które odbędą się w dniach 1-3 października w warszawskim Centrum EXPO XXI. Jedną z atrakcji targów będzie Ogólnopolskie Targowe Forum Dyrektorów i Kierowników Zarządzających w Podmiotach Leczniczych.

WIHE 2013 to największe tego typu targi w stolicy. Swą obecność już zapowiedziało ponad 90 wystawców z kraju i zagranicy. Na imprezę przyjadą wystawcy m.in. z Belgii, Niemiec, Włoch, Tajwanu, Rosji, Słowenii, Indii, Turcji i Węgier. Wśród odwiedzających można się spodziewać kadry zarządzającej w służbie zdrowia: dyrektorów publicznych oraz prywatnych szpitali, przychodni oraz centrów medycznych, ordynatorów oraz kierowników działów odpowiadających za zakupy.  

Na Międzynarodowych Targach Medycznych WIHE Hospital będzie można zobaczyć sprzęt anestezjologiczny (monitory rzutu serca, aparaty do znieczulania, respiratory), systemy przyzywowe dla szpitali, medyczne systemy informatyczne, stoły terapeutyczne, aparaty USG, sprzęt do dezynfekcji i sterylizacji, meble medyczne.

Z kolei podczas odbywających się w tym samym czasie Międzynarodowych Targów Farmaceutycznych WIHE Pharmacy wystawcy zaprezentują surowce farmaceutyczne, produkty OTC, suplementy diety, opakowania i ulotki farmaceutyczne.

Bez względu na to, o których targach mówimy, wszyscy wystawcy zaprezentują produkty, które wykorzystują najbardziej zaawansowane technologie – mówi Anna Fałat, projekt manager targów WIHE Hospital oraz WIHE Pharmacy.

Targi WIHE 2013 będą także okazją do poszerzenia wiedzy i zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w medycynie i farmacji. W trakcie imprezy odbędzie się dwudniowa konferencja „Nowoczesne techniki w anestezjologii i intensywnej terapii” (start 2 października), organizowana przez I Klinikę Anestezjologii i Intensywnej Terapii WUM pod przewodnictwem dr hab. n. med. Tomasza Łazowskiego oraz Stowarzyszenie Zjednoczeni dla Rozwoju Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Jej tematem będzie m.in. wentylacja mechaniczna i techniki pozaustrojowego utlenowania krwi, ultrasonografia w anestezjologii i intensywnej terapii oraz techniki małoinwazyjne w monitorowaniu hemodynamicznym.

Na 1 października zaplanowano Ogólnopolskie Targowe Forum Prezesów, Dyrektorów i Kierowników Zarządzających w Podmiotach Leczniczych organizowane przez Polskie Centrum Edukacji Anny Osińskiej. Uczestnicy będą debatować nad racjonalizacją wydatków na inwestycje w placówkach leczniczych. Będzie można dowiedzieć się m.in., jak korzystać z profesjonalnie zorganizowanych aukcji internetowych – Polska jest w ogonie krajów kupujących sprzęt medyczny na aukcjach (u nas to zaledwie 1 proc. zakupów, a w USA prawie 40 proc.), a tego typu zakupy przynoszą nieraz ogromne oszczędności.

Tematem paneli dyskusyjnych będzie także m.in. sytuacja aptek po roku od wprowadzenia ustawy refundacyjnej, możliwości sprzedaży polskich farmeceutyków na rynku brytyjskim, a także rola ORM (Online Reputation Management). Podsumowany zostanie rok 2012 i osiem miesięcy 2013 r. na rynku farmaceutycznym.

Targi WIHE Hospital i WIHE Pharmacy odbędą się w dniach 1-3 października 2013 r. w Warszawskim Centrum Expo XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, sala konferencyjna C, 1 piętro. Targi organizowane są przez firmę Lentewenc, polską spółkę międzynarodowego giganta targowego ITE Group. 

Zobacz listę wystawców:

http://wihepharmacy.pl/lista-wystawcow/
http://wihehospital.pl/lista-wystawcow/

Rejestracja online:

http://wihehospital.pl/odwiedzajacy/rejestracja-on-line/

Szczegółowych informacji udziela:

 

Anna Fałat

Project Manager

tel. + 48 22 395 66 97

a.falat@lentewenc.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *