Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.amazonkipoznajmysie.pl. Znajdziecie tam wszystkie informacje dotyczące turnusu rehabilitacyjnego dla kobiet po mastektomii piersi, który odbędzie się w Ośrodku Leczniczo-Wypoczynkowym ADAM w Szczyrku.

Idea przedsięwzięcia bazuje na integracji środowiska kobiet dotkniętych chorobą. Chcemy budować w nich poczucie, że mają się do kogo zwrócić, z kim dzielić swoimi przeżyciami. Pragniemy, żeby wzajemnie korzystały ze swoich doświadczeń i wiedzy, co pozwoli im na szybszą akceptację sytuacji i powrót do normalnego funkcjonowania.

Sam turnus zakłada kompleksowe podejście do rehabilitacji fizycznej i psychicznej, bo tylko taka metodologia przybliża dawną jakość życia. Ponadto, na czas pobytu
w Ośrodku zaplanowano różne atrakcje pozwalające na chwilę zapomnieć o diagnozie i po prostu oddać się drobnym przyjemnościom. Wspólne wyjście do teatru, pokaz mody, czy zwiedzanie pięknego Podbeskidzia, to tylko niektóre z działań przewidzianych w celu przywrócenia amazonkom uśmiechu i pozytywnego nastawienia.

Spotkajmy się i poznajmy, żeby razem walczyć o zdrowsze jutro.

 

Wszystkie informacje możecie uzyskać dzwoniąc pod numery telefonu:

Recepcja Ośrodka ADAM: (33) 817 82 97

Tomasz Jano: 502 853 694

Aleksandra Krupa: 600 471 235


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *