Interaktywny chat z lek. med. Barbarą Jerschiną specjalistą w zakresie medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej

Z wiekiem skóra stopniowo traci jędrność, zmienia się jej struktura i elastyczność. Zatrzymanie upływającego czasu nie jest możliwe, jednak możemy zminimalizować jego oznaki wykorzystując nowoczesne możliwości medycyny estetycznej.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane technikami poprawy i utrzymania młodego wyglądu na chat z lek. med. Barbarą Jerschiną, specjalistą w zakresie medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, który odbędzie się 23 maja o godzinie 15.00.


Tematem przewodnim będzie medycyna estetyczna i przeciwstarzeniowa, a zwłaszcza:

  • Korekta bruzd i zmarszczek
  • Usuwanie przebarwień
  • Zabiegi rewitalizujące i regenerujące skórę 
  • Zabiegi mające na celu poprawę stanu owłosienia na głowie
  • Zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej
  • Usuwanie zlokalizowanej tkanki tłuszczowej i cellulitu
  • Wykorzystanie lasera i krioterapii w zabiegach medycyny estetycznej i regeneracyjnej
  • Wyszczuplanie, modelowanie i ujędrnianie ciała
  • Nowoczesne urządzenia wykorzystywane w medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej


Lek. med. Barbara Jerschina
, ekspert Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej (Antiaging) i odchudzania. Odbyła wiele szkoleń pod okiem wybitnych specjalistów krajowych i zagranicznych. Autorka Programu „Pożegnanie z Nadwagą” prowadzonego w Centrach Medycznych LUX MED. Członek: Lekarskich Towarzystw Krajowych, Europejskich i Światowych Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej, Polskiego, Europejskiego i Światowego Towarzystwa Badań nad Otyłością, Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Czynnie uczestniczy w zjazdach i szkoleniach organizowanych przez towarzystwa międzynarodowe i krajowe, m.in.
w światowym Kongresie Medycyny Anti-Aging w Monte Carlo. Posiada liczne certyfikaty świadczące o nabytych umiejętnościach.

Posiada dużą wiedzę i doświadczenie, a także wybitne zdolności manualne oraz umiejętność całościowego spojrzenia na pacjenta – poprowadzenia prawidłowej diagnostyki i zaplanowania skutecznego procesu leczenia, którego efektem jest istotne odmłodzenie wyglądu i zwiększenie sił witalnych. Jej szczególna umiejętność to metamorfozy, czyli zaplanowanie kompleksowego programu zabiegów i leczenia ogólnego, po którym pacjenci wyglądają naturalnie młodziej, subtelniej, następuje złagodzenie rysów twarzy, istotna poprawa jakości skóry, ustąpienie smutku i zmęczenia z twarzy.

Jak wziąć udział w chacie?
Aby uczestniczyć w dyskusji wystarczy kliknąć na link podany poniżej:
http://chat.luxmed.pl/chat/index/gochat/id/28/key/4a917dadbe947425ed1b5a19dedae9a1

Uwaga: do poprawnego otwarcia „LIVE CHAT” potrzebny jest dostęp do Internetu oraz „Flash Player”. Osoby, które nie mogą włączyć „LIVE CHAT”, a mają dostęp do Internetu najprawdopodobniej nie posiadają w przeglądarkach (Internet Explorer, Mozilla, Google Chrome) zainstalowanego „Flash Player”.

Uprzejmie informujemy, że wszelkie materiały zawarte na czacie mają jedynie charakter informacyjny i nie mogą zastąpić profesjonalnej konsultacji, diagnozy i opieki medycznej. Jest to jedynie dodatkowa możliwość zapytania, zasięgnięcia rady i nie należy traktować tej drogi komunikacji jako konsultacji medycznych. Pamiętajmy, że każdy przypadek jest inny, nie można generalizować, jak również oczekiwać diagnozy/leczenia „na odległość”. Zachęcamy do odwiedzania lekarza w celu uzyskania pełnej informacji o stanie swojego zdrowia. Ponosisz osobistą odpowiedzialność zawierzając jedynie wiadomościom zawartym na czacie, wypowiedziom osób współpracujących z serwisem, a także opiniom innych użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *