Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z zakresu chirurgii plastycznej powiek

Opadające, obrzęknięte powieki. Kłopoty z nakładaniem makijażu. Ograniczone pole widzenia. Może pora spotkać się ze specjalistą, który doradzi, jak pozbyć się tych problemów? Zwłaszcza teraz, gdy profesjonalną konsultację można odbyć za darmo.

W sobotę, 14 września od 9.00 do 14.00 w Szpitalu LUX MED przy ul. Puławskiej 455
w Warszawie przeprowadzane będą bezpłatne konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej, ze szczególnym uwzględnieniem operacji powiek. Porad będzie udzielał lek. med. Łukasz Ulatowski – specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej, który doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Klinice Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Szpitalu Akademickim w Leuven (Belgia).

Aby wziąć udział w konsultacjach, do 11 września należy wysłać zgłoszenie e-mailowe pod adres aneta.pochec@luxmed.pl (liczba miejsc jest ograniczona, o zakwalifikowaniu na spotkanie decyduje kolejność zgłoszeń). Podczas zapisów prosimy o podanie swojego numeru kontaktowego oraz numeru PESEL.

Spotkanie ze specjalistą z całą pewnością dostarczy istotnych informacji na temat najskuteczniejszych metod korekcji powiek dobranych indywidualnie do potrzeb pacjenta. Udział w konsultacjach nie zobowiązuje ich uczestników do wykonania zabiegu.


Informacje o Szpitalu LUX MED:

Mieszczący się na warszawskim Ursynowie (przy ul. Puławskiej 455) Szpital LUX MED został uruchomiony w 2010 roku. Z jego usług można skorzystać odpłatnie oraz w ramach kontraktu z NFZ. W ofercie znajdują się: zabiegi operacyjne z zakresu: chirurgii ogólnej, urologicznej, naczyniowej, onkologicznej, plastycznej, dziecięcej oraz ortopedii, ginekologii, laryngologii czy też pomoc w stanach nagłych (usługi z zakresu chirurgii i ortopedii w zakresie możliwym do wykonania w obrębie pomocy ambulatoryjnej). Pacjenci mogą też skorzystać z badań diagnostycznych, endoskopii przewodu pokarmowego, konsultacji specjalistycznych kwalifikujących do zabiegów operacyjnych, a także konsultacji pooperacyjnych w przychodni mieszczącej się w szpitalu. Przy placówce  działają specjalistyczne centra diagnostyczno-terapeutyczne: Centrum Leczenia Przepuklin, Centrum Leczenia Chorób Żył, Centrum Proktologii, Centrum Chirurgii Plastycznej, Centrum Endoskopii Przewodu Pokarmowego, Centrum Chirurgii Ortopedycznej, Centrum Chirurgii Ręki, Centrum Chirurgii Dziecięcej, Centrum Leczenia Otyłości, Centrum Leczenia Stóp, Dział Pomocy Doraźnej.

Informacje o Grupie LUX MED:

Grupa LUX MED to największa firma medyczna w Polsce. Oferta Grupy kierowana jest zarówno do klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych. Klienci korporacyjni korzystają z Pracowniczych Programów Zdrowotnych rozwijanych wokół medycyny pracy. Klienci indywidualni mogą skorzystać z opieki zdrowotnej na podstawie Planów Opieki Medycznej, a także tzw. świadczeń FFS (fee for service, opłaty za poszczególne usługi) oraz w ramach kontraktu z NFZ.

Opieka ambulatoryjna świadczona jest w 118 centrach medycznych własnych i przyzakładowych. Pacjenci na terenie całego kraju mają do dyspozycji 50 placówek LUX MED i 24 centra medyczne Medycyny Rodzinnej, która specjalizuje się w obsłudze pacjentów w ramach kontraktu z NFZ. Pod marką PROFEMED działa specjalistyczna przychodnia lekarska przeznaczona specjalnie dla klientów „fee for service”. Z Grupą współpracuje ok. 1500 poradni partnerskich w całej Polsce. Pod jej opieką znajduje się ponad 1 200 000 pacjentów.

Grupa ma cztery szpitale: dwa świadczące usługi jednego dnia (Endoterapia w Łodzi i MegaMed w Bełchatowie) oraz dwa szpitale w Warszawie, z których jeden świadczy szeroki zakres usług specjalistycznych (LUX MED), a drugi specjalizuje się w endoskopii i chirurgii (Endoterapia).

Grupa LUX MED prowadzi również działalność ubezpieczeniową – LUX MED Ubezpieczenia jest oddziałem szwedzkiego towarzystwa ubezpieczeniowego LMG Försäkrings AB.

W ramach Grupy LUX MED działają także spółki: LUX MED Diagnostyka, Tabita, Endoterapia i MegaMed. Endoterapia świadczy wysokospecjalistyczne usługi endoskopowe, a MegaMed opiekę ambulatoryjna i chirurgię jednego dnia. Tabita to ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny dla osób starszych, samotnych oraz pacjentów w każdym wieku wymagających stałej opieki specjalistycznej i rehabilitacji.

Grupa LUX MED jest częścią międzynarodowej grupy medycznej Bupa.

Więcej informacji o Grupie LUX MED można znaleźć na www.luxmed.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *