Scanmed Multimedis zabezpieczał zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich w Szklarskiej Porębie

Zespół medyczny Scanmed Multimedis czuwał nad bezpieczeństwem uczestników zawodów Pucharu Świata w biegach narciarskich, które odbyły się w miniony weekend w Szklarskiej Porębie. W zawodach zwyciężyła Justyna Kowalczyk, liderka klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

 

Czekałam na to wiele, wiele lat i w końcu się doczekałam. To były dla mnie dwa dni wielkiego święta. Te zawody, to największa nagroda, jaką mogłam otrzymać w życiu od kibiców – mówiła w trakcie konferencji prasowej wyraźnie wzruszona Justyna Kowalczyk.

Po zawodach w Szklarskiej Porębie nasza zawodniczka ma 14 punktów przewagi nad Bjoergen w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Polska biegaczka odzyskała żółtą koszulkę liderki.

– Cieszymy się, że zespół medyczny Scanmed Multimedis czuwał nad bezpieczeństwem uczestników tego jakże ważnego dla polskich kibiców wydarzenia. To kolejne zawody, które jako partner Polskiego Związku Narciarskiego zabezpieczamy od strony medycznej – mówi Joanna Szyman, Prezes Scanmed Multimedis S.A.

Scanmed Multimedis posiada wieloletnie doświadczenie jako dostawca usług medycznych w obszarze zabezpieczania medycznego imprez sportowych. Dotychczas miał przyjemność odpowiadać za zabezpieczenie m.in.: Mistrzostw Polski w skokach narciarskich w Szczyrku, Cracovia Interrun 2011, jako Partner Medyczny, LOTOS Poland Tour FIS Grand Prix, oraz Finału 68. Tour de Pologne.

***
Scanmed Multimedis S.A.

Scanmed Multimedis prowadzi działalność od 2000 roku, jest liderem w tworzeniu wielospecjalistycznej  opieki medycznej w Polsce. Główne obszary działalności Scanmed Multimedis to ambulatoryjna opieka medyczna, diagnostyka obrazowa oraz opieka wyjazdowa. Specjalizuje się w zapewnianiu opieki medycznej, zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów instytucjonalnych. Spółkę charakteryzuje innowacyjne podejście do tradycyjnego produktu jakim jest podstawowa opieka zdrowotna oraz nowatorski model biznesu polegający na komplementarnym wykorzystywaniu w finansowaniu świadczeń medycznych środków z NFZ  oraz środków komercyjnych. Spółka ma zdywersyfikowane i stabilne źródła przychodów, efektywny model sprzedaży oraz szybko rosnącą liczbę klientów. Scanmed Multimedis należy do grupy kontrolowanej przez Black Lion NFI.

 

Źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *