Polecane kliniki w Warszawie

W Warszawie funkcjonuje mnóstwo gabinetów i ośrodków, które oferują zabiegi z każdej dziedziny medycyny. Zapraszamy do zapoznania się z tekstem, który prezentuje polecane kliniki w Warszawie.

InviMed Europejskie Centrum Macierzyństwa
Klinika przy ulicy Rakowieckiej 36, mimo młodego wieku, zalicza się do czołowych ośrodków leczenia niepłodności nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Jak informują właściciele obiektu, skuteczność leczenia w InviMed wynosi ponad 40%, czyli w porównaniu ze średnią krajową (około 35%) jest to wynik ponad normę. W Klinice InviMed pracuje zespół doświadczonych specjalistów z dziedziny ginekologii, położnictwa, endokrynologii, urologii, andrologii oraz embriologi. Oprócz standardowych usług medycznych i zabiegów, InviMed jako jedna z niewielu w Polsce i Europie wykonuje in vitro nowoczesną metodą IMSI. Jest ona polecana w przypadku niepłodności o czynniku męskim oraz przy niewyjaśnionych lub powtarzających się poronieniach.

Tutaj pełna prezentacja kliniki: www.ekliniki.pl/centrum-gabinet/invimed-europejskie-centrum-macierzynstwa/207/

Klinika La Perla
La Perla to klinika zajmująca się chirurgią plastyczną, medycyną estetyczną, odchudzaniem i odmładzaniem. Słowem to miejsce, które spokojnie można nazwać „fabryką piękna”. Luksus, profesjonalizm i klasa przyciągają wielu klientów, wśród których są nawet gwiazdy, m. in. Anna Mucha, Małgorzata Socha, Natalia Kukulska, Tomasz Jacyków, Izabela Trojanowska czy Bogusław Linda. La Perla oferuje klientom zarówno tradycyjne zabiegi chirurgii plastycznej, jak i szeroką gamę zabiegów z zakresu kosmetologii HI TECH czy medycyny estetycznej.

Więcej informacji o obiekcie znaleźć można tutaj.


Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Początki Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie sięgają 1977 roku. Przez wiele lat ośrodek zajmował się edukacją zawodową i rehabilitacją osób niepełnosprawnych. Wiele rozwiązań zapoczątkowanych w CKR stanowiło wzór dla szkolnictwa specjalnego w Polsce. Na początku lat 90. na szeroką skalę zaczęto świadczyć usługi rehabilitacyjne, utworzono też Przychodnię Rehabilitacyjną. XXI wiek to kolejne inwestycje, w tym basen, kriokomora, Oddział Chirurgii Kręgosłupa i Chirurgii Ortopedycznej z nowoczesnym blokiem operacyjnym czy Oddział Rehabilitacji Neurologicznej. W tym czasie powstała też sieć ogólnopolskich przychodni, z czego aż trzy znajdują się w Warszawie.

Filia 2, ul. Gałczyńskiego
Filia 4, ul. Majdańska 
Filia 5, ul. KEN 

Ośrodki oferują konsultacje lekarzy specjalistów (ortopedii, rehabilitacji medycznej, reumatologii) oraz pełen zakres rehabilitacji, w tym Kinezyterapia, Fizykoterapia czy Masaże.

Mille Medica Sp. z o.o.
Ośrodek powstał w 2006 roku na Ursynowie jako placówka specjalizująca się w diagnostyce i leczeniu dolegliwości laryngologicznych. Kilka lat później poszerzono ofertę medyczną o zabiegi i konsultacje z zakresu alergologii, dermatologii oraz medycyny estetycznej.

Uznanie w Warszawie zapewnia klinice skuteczne leczenie chrapania i bezdechu. Duże doświadczenie personelu powoduje, że na zabiegi przyjeżdżają pacjenci z całego województwa mazowieckiego.
Warto zwrócić uwagę na pełen zakres specjalistycznych konsultacji otolaryngologicznych, które obejmują pomoc specjalistów (laryngolog, foniatra, onkolog z zakresu chorób głowy i szyi), jak i szereg badań
(m. in. badania endoskopowe, histopatologiczne, badania węchu i smaku).

Pełna prezentacja obiektu w ekliniki.pl znajduje się pod tym adresem.

Akademickie Centrum Medyczne
Obiekt przy ulicy Bobrowieckiej 9 zapewnia kompleksową obsługę z zakresu specjalistycznej opieki zdrowotnej oraz medycyny pracy, diagnostyki, rehabilitacji, stomatologii oraz badań laboratoryjnych. W Poliklinice funkcjonują liczne gabinety i poradnie specjalistyczne, w tym poradnia internistyczna, neurologiczna, psychiatryczna, urologiczna, okulistyczna, reumatologiczna czy ortopedyczna.

Akademickie Centrum Medyczne dysponuje nowoczesną aparaturą diagnostyczną, w tym rezonansem magnetycznym 3T; tomografem komputerowym, USG, RTG cyfrowym, RTG stomatologicznym punktowym i pantomogramem

Więcej informacji w tym miejscu.Pod tym adresem znajdą Państwo kliniki w Warszawie:
www.ekliniki.pl/centra-gabinety/miasto_Warszawa/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *