Bezpłatne konsultacje chirurgii plastycznej nosa

Nos jest jedną z najbardziej widocznych części twarzy człowieka. Jego wyraźna dysproporcja lub nieprawidłowa budowa może być przyczyną zmiany wyglądu całej twarzy i co za tym idzie wielu kompleksów. Decyzja o zabiegu chirurgicznym wiąże się jednak z wątpliwościami i pytaniami, na które musi odpowiedzieć specjalista.

Wszystkie te obawy będzie można rozwiać już 23 września podczas nieodpłatnej konsultacji ze specjalistą chirurgii plastycznej w Szpitalu Grupy LUX MED, przy ul. Puławskiej 455 na warszawskim Ursynowie. Konsultacji będzie udzielać dr n. med. Lubomir Lembas, autorytet w dziedzinie chirurgii plastycznej.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 21.09.2011 r. pod adresem mailowym aneta.pochec@luxmed.pl. Podczas zgłoszenia należy podać nr PESEL oraz numer telefonu.

Szpital Grupy LUX MED oferuje pełną gamę zabiegów związanych z plastyką nosa oraz poprawą jego drożności. Operacje nosa pozwalają na zmniejszenie nosa, usunięcie garbu, wyprostowanie grzbietu nosa, korekcję skrzywionej przegrody nosa, czy też zmniejszenie czubka nosa.

Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu ogólnym, często również w obecności lekarza laryngologa. Pacjent po zabiegu pozostaje pod kontrolą w szpitalu do następnego dnia. Okres rekonwalescencji wynosi około 10 dni.

Informacje o Szpitalu Grupy LUX MED:

Szpital Grupy LUX MED został uruchomiony w sierpniu 2010 roku. Placówka mieści się przy ul. Puławskiej 455, na warszawskim Ursynowie. Z usług szpitala można skorzystać odpłatnie oraz w ramach kontraktu z NFZ. W ofercie znajdują się: zabiegi operacyjne z zakresu: chirurgii ogólnej, urologicznej, naczyniowej, onkologicznej, plastycznej, dziecięcej oraz ortopedii, ginekologii, laryngologii, pomoc w stanach nagłych – usługi z zakresu chirurgii i ortopedii oraz okulistyki i laryngologii w zakresie możliwym do wykonania w obrębie pomocy ambulatoryjnej. Pacjenci mogą też skorzystać z badań diagnostycznych, endoskopii przewodu pokarmowego, konsultacji specjalistycznych kwalifikujących do zabiegów operacyjnych, a także konsultacji pooperacyjnych w przychodni mieszczącej się w szpitalu. Jest w nim 11 łóżek. W ramach szpitala działają specjalistyczne centra diagnostyczno-terapeutyczne: Centrum Leczenia Przepuklin, Centrum Leczenia Chorób Żył, Centrum Proktologii, Centrum Chirurgii Plastycznej, Centrum Endoskopii Przewodu Pokarmowego, Centrum Chirurgii Ortopedycznej, Dział Pomocy Doraźnej.

Informacje o Grupie LUX MED:

Blisko cztery lata temu MID Europa Partners, czołowa instytucja zarządzająca funduszami privite equity w Europie Środkowej i Wschodniej, rozpoczęła konsolidację na rynku prywatnych usług medycznych w Polsce, inwestując najpierw w LUX MED i Medycynę Rodzinną (w 2007 r.). Rok później LUX MED przejął sieć Centrów Medycznych PROMEDIS, jednocześnie dzięki kolejnej inwestycji, MID Europa Partners stało się właścicielem CM LIM. Następne dwa lata były okresem intensywnej integracji CM LIM, LUX MED, Medycyny Rodzinnej i PROMEDIS. Proces ten zakończył się w sierpniu 2009 r. – od tego momentu wszystkie te sieci prywatnych placówek medycznych działają w ramach jednego podmiotu prawnego, zachowują jednak odrębność marek.

LUX MED oferuje kompleksową opiekę medyczną – ambulatoryjną i diagnostyczną. Istnieje od 1992 roku i jest największą i najbardziej znaną prywatną siecią medyczną w Polsce, do której należy 25 poradni w: Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Bydgoszczy, Olsztynie i Katowicach.

Pod marką CM LIM działa 17 centrów medycznych w największych miastach w kraju (Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi). CM LIM to jedno z pierwszych prywatnych centrów medycznych Polsce.

Pod marką Medycyna Rodzinna prowadzonych jest 17 poradni w różnych regionach kraju.

Pod marką PROMEDIS działa 10 poradni zlokalizowanych głównie w zachodniej oraz południowo–zachodniej części Polski.

W 2010 r., pod nową marką PROFEMED, zostały uruchomione 2 poradnie (specjalistyczna przychodnia lekarska oraz poradnia rehabilitacyjna), przeznaczone specjalnie dla klientów „fee for service” – osób nie posiadających abonamentów, płacących każdorazowo za poszczególne usługi.

W ramach Grupy LUX MED prowadzone są 73 placówki własne i 24 przyzakładowe, oferujące pełen zakres opieki ambulatoryjnej, diagnostyki ambulatoryjnej i obrazowej, a od sierpnia 2010 r. – również Szpital. Z Grupą współpracuje ok. 1350 poradni medycznych w całej Polsce. Pod jej opieką znajduje się ok. 1 050 000 Pacjentów.

Z Grupą LUX MED współpracują również AVI Diagnostyka Obrazowa oraz FADO Centrum Usług Medycznych. Ośrodki diagnostyczne AVI specjalizują się w szerokiej gamie badań radiologicznych, zarówno tomografii komputerowej jak i rezonansie magnetycznym, wykonywanych przez doświadczony zespół specjalistów przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu. Równoległym obszarem działalności AVI jest rehabilitacja. FADO to największy w Polsce usługodawca oferujący diagnostykę mobilną – mammografię, hemodynamikę i kruszenie kamieni metodą ESWL. FADO dysponuje, m.in. 13 mammobusami i litotrypterem do kruszenia kamieni metodą ESWL. W jego ramach działa też Zakład Kardiologii Inwazyjnej w Bydgoszczy.

Do Grupy należy również ośrodek TABITA – placówka całodobowej opieki dla osób starszych, samotnych oraz pacjentów w każdym wieku wymagających stałej specjalistycznej opieki.

Z usług Grupy LUX MED korzystają klienci korporacyjni i indywidualni wykupujący pakiety lub korzystający z pojedynczych wizyt tzw. usług fee for service. Grupa współpracuje też z firmami ubezpieczeniowymi oraz NFZ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *