Pakiet ustaw zdrowotnych – istotne zmiany w systemach informatycznych dla medycyny i farmacji

Wchodzący w życie z nowym rokiem pakiet ustaw zdrowotnych, w tym nowa ustawa refundacyjna, wymuszą wiele zmian w funkcjonowaniu systemów informatycznych i rozliczeniowych dla medycyny i farmacji. Pragnąc przygotować swoich klientów do nadchodzących zmian, firma Kamsoft, wieloletni dostawca oprogramowania dla rynku opieki zdrowotnej, zaprasza do udziału w konferencjach szkoleniowych.

Konferencje szkoleniowe „Pakiet ustaw zdrowotnych – istotne zmiany w systemach informatycznych i rozliczeniowych” odbywać się będą z końcem roku we wszystkich 16-stu miastach wojewódzkich w Polsce. Uczestnicy konferencji dowiedzą się m.in. dlaczego warto i jak należy przygotować się do nadchodzących zmian prawnych. Przedstawione zostaną również praktyczne rozwiązania dla placówek medycznych i aptek.

Chcemy, aby nasi Klienci byli przygotowani i weszli w nowy rok możliwie płynnie, z jak najmniejszymi zawirowaniami organizacyjnymi. Zmian rzeczywiście będzie dużo, dlatego chcemy informować na bieżąco o aktualnym stanie prawnym oraz wszystkich zmianach, jakie mogą nastąpić w nadchodzącym roku – informuje dr inż. Zygmunt Kamiński, Prezes Kamsoft S.A.

Szczegółowe informacje o terminach i lokalizacji oraz harmonogram konferencji znajdują się na stronie www.osoz.pl/ustawy2012.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zagadnienia e-zdrowia oraz innowacji informatycznych w sektorze medycyny i farmacji w Polsce nabierają z roku na rok coraz to większego znaczenia. Świadczą o tym podejmowane na szczeblu rządowym i regionalnym inicjatywy, mające na celu ucyfrowienie procesów leczenia i prewencji zdrowia. Nic dziwnego – nowoczesne technologie są szansą na rozwiązanie wielu problemów organizacyjnych sektora oraz podwyższenie standardów profilaktyki i opieki nad chorym.

Zapraszamy do rejestracji na www.osoz.pl/ustawy2012.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *