Chcesz pozbyć się żylaków? – skorzystaj z bezpłatnych konsultacji specjalisty i badania USG Doppler żył. Już 15 grudnia!

Obrzęk nóg, uczucie ciężkości, skurcze nocne to podstawowe objawy przewlekłej niewydolności żylnej. Choroba rozwija się powoli. Dolegliwości mogą wystąpić po dniu pracy w pozycji stojącej, długich podróżach, a u kobiet także w czasie ciąży oraz w końcowej fazie cyklu miesiączkowego. Wczesna diagnoza może pomóc w zahamowaniu dalszego rozwoju choroby. Przyjdź, porozmawiaj ze specjalistą i poznaj nowoczesne metody leczenia.

W czwartek 15 grudnia 2011 r. w godzinach 09:30-12.00 każda osoba zainteresowana tematyką leczenia żylaków nowoczesną, małoinwazyjną metodą VNUS Closure® będzie mogła zaczerpnąć nieodpłatnej porady lekarza specjalisty w Szpitalu Grupy LUX MED, przy ul. Puławskiej 455 na warszawskim Ursynowie. Indywidualnych konsultacji będzie udzielał lek. med. Jarosław Rosochacki, specjalista chirurg ogólny, zajmujący się flebologią.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 14.12.2011 r. pod adresem mailowym aneta.pochec@luxmed.pl. Podczas zapisów prosimy o podanie numeru kontaktowego oraz numeru PESEL. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jednym z najistotniejszych elementów konsultacji będzie badanie ultrasonograficzne tzw. USG Doppler żył. Badanie to pozwoli określić dokładnie stan naczyń żylnych kończyn dolnych, zarówno żył powierzchownych jak i głębokich.

VNUS Closure® (wewnątrz-żylna termoablacja z wykorzystaniem fal radiowych) to nowoczesna i minimalnie inwazyjna metoda leczenia żylaków. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i eliminuje powstawanie siniaków. Pod kontrolą USG lekarz wprowadza specjalny cewnik do zmienionej chorobowo żyły. Jest on podłączony do generatora prądu częstotliwości radiowej, którego przepływ podgrzewa ścianę naczynia. Na skutek działania temperatury naczynie kurczy się i trwale zamyka.

Pacjenci po zabiegu Closure® zazwyczaj wracają do codziennej aktywności po upływie jednej doby. Efektem zabiegu Closure® są dobre wyniki kosmetyczne z minimalnymi bliznami, siniakami i obrzękami, lub zupełnie bez nich.

Zapraszamy na konsultacje!

 

 

Informacje o Szpitalu Grupy LUX MED:

Szpital Grupy LUX MED został uruchomiony w sierpniu 2010 roku. Placówka mieści się przy ul. Puławskiej 455, na warszawskim Ursynowie. Z usług szpitala można skorzystać odpłatnie oraz w ramach kontraktu z NFZ. W ofercie znajdują się: zabiegi operacyjne z zakresu: chirurgii ogólnej, urologicznej, naczyniowej, onkologicznej, plastycznej, dziecięcej oraz ortopedii, ginekologii, laryngologii, pomoc w stanach nagłych – usługi z zakresu chirurgii i ortopedii oraz okulistyki i laryngologii w zakresie możliwym do wykonania w obrębie pomocy ambulatoryjnej. Pacjenci mogą też skorzystać z badań diagnostycznych, endoskopii przewodu pokarmowego, konsultacji specjalistycznych kwalifikujących do zabiegów operacyjnych, a także konsultacji pooperacyjnych w przychodni mieszczącej się w szpitalu. Jest w nim 11 łóżek. W ramach szpitala działają specjalistyczne centra diagnostyczno-terapeutyczne: Centrum Leczenia Przepuklin, Centrum Leczenia Chorób Żył, Centrum Proktologii, Centrum Chirurgii Plastycznej, Centrum Endoskopii Przewodu Pokarmowego, Centrum Chirurgii Ortopedycznej, Centrum Chirurgii Ręki, Centrum Leczenia Stóp oraz Dział Pomocy Doraźnej.

Informacje o Grupie LUX MED

Ponad cztery lata temu MID Europa Partners, czołowa instytucja zarządzająca funduszami private equity w Europie Środkowej i Wschodniej, rozpoczęła konsolidację na rynku prywatnych usług medycznych w Polsce, inwestując najpierw w LUX MED i Medycynę Rodzinną (w 2007 r.). Rok później LUX MED przejął sieć Centrów Medycznych PROMEDIS, jednocześnie dzięki kolejnej inwestycji, MID Europa Partners stało się właścicielem CM LIM. Następne dwa lata były okresem intensywnej integracji CM LIM, LUX MED, Medycyny Rodzinnej i PROMEDIS. Proces ten zakończył się w sierpniu 2009 r. – od tego momentu wszystkie te sieci prywatnych placówek medycznych działają w ramach jednego podmiotu prawnego, zachowują jednak odrębność marek.

LUX MED oferuje kompleksową opiekę medyczną – ambulatoryjną i diagnostyczną. Istnieje od 1992 roku i jest największą i najbardziej znaną prywatną siecią medyczną w Polsce, do której należy 26 poradni w: Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Bydgoszczy, Olsztynie
i Katowicach.

Pod marką CM LIM działa 17 centrów medycznych w największych miastach w kraju (Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi). CM LIM to jedno z pierwszych prywatnych centrów medycznych Polsce.

Pod marką Medycyna Rodzinna prowadzonych jest 17 poradni w różnych regionach kraju.

Pod marką PROMEDIS działa 9 poradni zlokalizowanych głównie w zachodniej oraz południowo –zachodniej części Polski.

Od 2010 r., pod nową marką PROFEMED, działa specjalistyczna przychodnia lekarska przeznaczona specjalnie dla klientów „fee for service” – osób nie posiadających abonamentów, płacących każdorazowo za poszczególne usługi.

W ramach Grupy LUX MED prowadzonych jest 70 placówek własnych i 24 przyzakładowe, które oferują pełen zakres opieki ambulatoryjnej, diagnostyki ambulatoryjnej i obrazowej, a od sierpnia 2010 r. – również szpital w Warszawie. Z Grupą współpracuje ok. 1350 poradni medycznych w całej Polsce. Pod jej opieką znajduje się ok. 1 050 000 pacjentów. Do Grupy należy również ośrodek TABITA – placówka całodobowej opieki dla osób starszych, samotnych oraz pacjentów w każdym wieku wymagających stałej specjalistycznej opieki.

Z usług Grupy LUX MED korzystają klienci korporacyjni i indywidualni wykupujący pakiety lub korzystający z pojedynczych wizyt tzw. usług fee for service. Grupa współpracuje też z firmami ubezpieczeniowymi oraz NFZ.

W ramach Grupy LUX MED działa również LUX MED Diagnostyka, w tym AVI Diagnostyka Obrazowa oraz FADO Centrum Usług Medycznych oraz Med-Sport. Ośrodki diagnostyczne AVI specjalizują się w szerokiej gamie badań radiologicznych, zarówno tomografii komputerowej jak i rezonansie magnetycznym, wykonywanych przez doświadczony zespół specjalistów przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu. Równoległym obszarem działalności AVI jest rehabilitacja. FADO – to największy w Polsce usługodawca oferujący diagnostykę mobilną – mammografię i hemodynamikę. FADO dysponuje m.in. 13 mammobusami. Med-Sport obecnie prowadzi pracownie tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego w Częstochowie, a także pracownie tomografii komputerowej w Lublińcu, Kłobucku oraz Pajęcznie.

Więcej informacji o Grupie LUX MED można znaleźć na www.luxmed.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *