Aforyzmy sposobem na kryzys psychiczny

„Zwycięstwo to sposób myślenia” jest to niezwykła książka napisana przez Bartosza Fiefera, w której opowiada on o swoich zmaganiach z kryzysem po wypadku samochodowym, któremu uległ w 2011 roku.

Po wypadku Bartoszowi nie dawano szans na powrót do chodzenia, ani nie wierzono, że powróci do ukochanego sportu jakim jest bieganie. Podczas wypadku jaki przeżył Bartosz złamaniu uległa miednica, głowa kości udowej, panewka stawu biodrowego, uszkodzony został kręgosłup i narządy wewnętrzne. Dziś ten niezwykły człowiek nie tylko chodzi o własnych siłach, ale także bierze czynny udział w biegach, które niejednokrotnie wygrywa, poprawiając przy tym swoje życiowe rekordy. Jego metodę leczenie wykorzystuje nawet pani psycholog, z którą współpracował po wypadku. Wszystkie swoje osiągnięcia zawdzięcza uporowi, determinacji oraz sile, które odnalazł w aforyzmach, sentencjach oraz myślach wybitnych ludzi. W swojej książce dzieli się tymi złotymi myślami, aby każdy w chwilach słabości, zwątpienia uwierzył, że warto walczyć o swoje marzenia. Odpowiednio zinterpretowane dają siłę i motywację do dalszej walki.

Zapraszamy do zapoznania się z ta niezwykłą książką dostępną w tym miejscu http://www.ebooki123.pl/zwyciestwo-to-sposob-myslenia_p324

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *