Planując wyjazd, zadbaj o to, żeby w wakacyjnej apteczce nie zabrakło preparatu na ból gardła. Przy pierwszych objawach bólu gardła należy zacząć ssać tabletki neo-angin, aby zdezynfekować jamę ustną oraz gardło i nie dopuścić do dalszego rozprzestrzenienia się infekcji. neo-angin nie tylko łagodzi objawy infekcji, zmniejsza ból gardła i problemy z przełykaniem, lecz działa również dezynfekująco. Dla tych, którzy lubią wygodę, proponujemy neo-angin N w formie sprayu. Łatwy w użyciu spray neo-angin N pozwala na rozpylenie substancji prosto na bolące miejsce.


 


neo-angin to linia preparatów, które wspomagają leczenie stanów zapalnych jamy ustnej i gardła przebiegających z objawami takimi jak: ból gardła, zaczerwienienie czy obrzęk. Zawarte w preparacie składniki łagodzą stany zapalne jamy ustnej i gardła i działają miejscowo znieczulająco. neo-angin – 24 tabletki, ok.12,50 zł

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie, oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Neo-angin, tabletki do ssania. 1 tabletka zawiera: 1,2 mg alkoholu 2,4-dichlorobenzylowego, 0,6 mg amylometakrezolu i 5,9 mg lewomentolu. Wskazania do stosowania: preparat neo-angin jest zalecany do wspomagania leczenia stanów zapalnych jamy ustnej i gardła, przebiegających z objawami, takimi jak: ból gardła, zaczerwienienie, obrzęk. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu; nietolerancja fruktozy; zaburzenia wchłaniania glukozy-galaktozy; niedobór sacharazy-izomaltazy; nie stosować u dzieci w wieku poniżej 6 lat. Podmiot odpowiedzialny: Divapharma GmbH, Motzener Str. 41, D-12277 Berlin, Niemcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *