Targi BEAUTY FORUM startują w Dzień Kobiet

Manicure, kosmetyka, aromaterapia, makijaż, a także wellness i spa – to tylko część zagadnień, jakie obejmie tematyka 17. edycji Targów BEAUTY FORUM.

Podczas imprezy swoje propozycje z tego zakresu będą prezentować wiodące na polskim i międzynarodowym rynku firmy kosmetyczne. Obok części ekspozycyjnej tradycyjnie nie zabraknie eksperckich kongresów poświęconych aktualnym trendom w branży oraz warsztatów. BEAUTY FORUM to najważniejsza w Polsce impreza dla profesjonalistów związanych z kosmetyką. W tym roku wydarzenie rozpocznie się w sobotę, 8 marca, czyli w Międzynarodowy Dzień Kobiet, w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie i potrwa do 9 marca. Organizatorem imprezy jest Health and Beauty Media.

BEAUTY FORUM już na stałe zapisały się w kalendarz organizowanych u nas imprez. Podczas zeszłorocznej edycji wydarzenia gościliśmy w Centrum MT Polska około 10 tys. zwiedzających. Z przyjemnością po raz kolejny przywitamy profesjonalistów rynku kosmetycznego w naszym obiekcie. W tym roku wydarzenie zbiega się z Dniem Kobiet, wiec będzie to wyjątkowo dobra okazja, by uczcić piękno kobiecej urody poprzez prezentację najnowszych trendów w zakresie pielęgnacji czy kosmetyki dla pań ­– mówi Bartosz Sosnowski, prezes MT Polska.

Przez dwa dni BEAUTY FORUM zwiedzający będą mogli poznać najnowsze trendy i nowości produktowe prezentowane przez wiele firm i marek. Tematyka imprezy obejmuje m.in. aparaturę do pielęgnacji stóp, aromaterapię, depilację, fitness i rehabilitację, a także kosmetykę – kolorową, pielęgnacyjną, dekoracyjną czy aparaturową. Nie zabraknie też propozycji z zakresu manicure, pielęgnacji twarzy i ciała, medycyny estetycznej oraz wellness&spa. W programie BEAUTY FORUM przewidziano też szereg kongresów i warsztatów. W ramach Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego eksperci omówią m.in. takie zagadnienia jak pielęgnacja stóp i rogowacenie, anti-aging w duchu eko, a także makijaż mineralny czy nowości odnośnie aparaturowego modelowania sylwetki. Z kolei Międzynarodowy Kongres Makijażu Permanentnego będzie okazją, by pozyskać wiedzę nt. mikropigmentacji medycznej czy skóry dojrzałej. Co więcej, w tym roku pod okiem specjalistów będzie można doskonalić umiejętności w zakresie stylizacji paznokci i pielęgnacji, a także makijażu w ramach praktycznych warsztatów. Ponadto zorganizowana zostanie scena Meeting Point, gdzie odbywać się będą atrakcyjne prezentacje oraz mistrzostwa. 

Międzynarodowe Targi Kosmetyczne & Kongres BEAUTY FORUM odbędą się w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, które zlokalizowane jest przy ul. Marsa 56c w Warszawie, czyli 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Na miejsce można dojechać samochodem – przy obiekcie znajduje się 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Wygodny dojazd oferuje również komunikacja miejska – w sąsiedztwie hali kursuje 11 miejskich linii autobusowych z różnych punktów stolicy, pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej – linia S1 relacji Pruszków – Otwock oraz pociągi Kolei Mazowieckich ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego.

***

Międzynarodowe Targi Polska to operator jednego z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczo-eventowych w Polsce – Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska – zlokalizowanego przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Obiekt ten jest w pełni dostosowany do organizacji targów, zjazdów, konferencji i eventów (w tym bankietów, koncertów czy zawodów sportowych). Zajmuje łącznie 15 200 mkw., z czego 10 000 mkw. stanowi funkcjonalna i klimatyzowana hala wystawiennicza, 4 000 mkw. teren zewnętrzny, zaś 1 200 mkw. nowoczesne zaplecze konferencyjno-biurowe.

Międzynarodowe Targi Polska jest też organizatorem wielu dużych i ważnych biznesowo imprez targowych, w tym China Expo Poland poświęconych współpracy handlowej z Chinami, Targów Agroturystyka, Regionalia i Dziedzictwo.

PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *