Szczepienia dla podróżujących: pierwszy ekspercki fanpage dotyczący profilaktyki chorób tropikalnych

Od maja działa już oficjalny fanpage strony SzczepieniaDlaPodrozujacych.pl. Internauci znajdą na nim najświeższe informacje dotyczące profilaktyki chorób tropikalnych, ciekawostki ze świata medycyny podróży, jak również będą mogli uczestniczyć w czatach „na żywo” z udziałem eksperta-medyka. To pierwszy tak kompleksowy fanpage poświęcony medycynie podróży w Polsce.

Wyjeżdżając w tropikalne zakątki świata jesteśmy dużo bardziej narażeni na choroby zakaźne, niż podczas podróży w naszej strefie klimatycznej. Warunki sanitarne i opieka medyczna na niskim poziomie sprzyjają łatwemu rozprzestrzenianiu się niebezpiecznych chorób. Dlatego istotne jest odpowiednie przygotowanie do wyjazdu, które zapewni bezpieczeństwo i komfort podróży, jak również pozwoli zminimalizować ryzyko komplikacji zdrowotnych. O tym będzie mowa na nowym fanpage’u, który jest pierwszą tego typu inicjatywą w świecie polskiej medycyny.

Fanpage jest częścią dużego projektu edukacyjnego, którego główną platformą jest strona internetowa www.szczepieniadlapodrozujacych.pl – prawdziwe kompendium wiedzy dla turystów wybierających się w egzotyczną podróż. Znajdują się na niej materiały merytoryczne oraz aplikacje umożliwiające np. znalezienie najbliższej placówki medycyny podróży, czy sprawdzenie, jakie choroby występują w danym kraju.

Fanpage Szczepienia dla podróżujących daje okazję bezpośredniego kontaktu z ekspertem medycyny podróży, dr. n. med. Agnieszką Wroczyńską, która jest jego opiekunem merytorycznym. Ekspert będzie dostępny dla internautów w czasie czatów na żywo, ogłaszanych w dziale „Wydarzenia”!

***

 

Adres strony internetowej: www.szczepieniadlapodrozujacych.pl
Fanpage: www.facebook.com/szczepieniadlapodrozujacych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *