Sklep i poradnia podoliczna Podosphera – dlaczego warto na nas polegać?

 

 

Kondycja stóp odgrywa niezwykle istotną rolę dla zdrowia naszego organizmu. Dlatego też warto zadbać o ich odpowiednią pielęgnację, gdyż dzięki temu uchronimy się przed wieloma groźnymi chorobami. Bardzo niebezpieczny jest zły układ stóp, który może mieć negatywny wpływ nie tylko na nieprawidłowy chód, ale także wadliwą postawę naszego ciała. Sklep podologiczny oraz poradnia podologiczna Podosphera z Wrocławia to miejsca, w których zapewnimy Ci nie tylko kompleksową analizę chodu i postawy ciała, ale również:

 

 

 

  1. Wkładki ortopedyczne

  2. Obuwie ortopedyczne

  3. Wkładki do butów

  4. Kosmetyki pielęgnacyjne do stóp

 

 

 

 

 

Wkładki ortopedyczne

 

Zaburzenia postawy mogą przynieść przykre konsekwencje w postaci dolegliwości bólowych nie tylko naszych stóp, ale także bioder, kolan, a nawet kręgosłupa. Czemu tak się dzieje? Przede wszystkim dlatego, że nasza stopa źle rozkłada obciążenie na poszczególnych partiach ciała. Wkładki ortopedyczne pozwalają przywrócić prawidłowy rozkład nacisków, umożliwiając tym samym korekcję dysfunkcji biomechanicznych. Sklep podologiczny oraz poradnia podologiczna Podosphera, dzięki wyspecjalizowanemu personelowi medycznemu, pomoże Ci dobrać odpowiednie wkładki do Twojej przypadłości.

 

 

 

Obuwie ortopedyczne

 

Obuwie ortopedyczne okazuje się niezbędne wówczas, kiedy mamy do czynienia z poważniejszymi wadami stóp. Rodzice powinni szczególną uwagę zwracać na układ stóp i postawę swoich pociech. Wczesne wykrycie oraz leczenie deformacji daje duże nadzieje na skuteczną korekcję. Płaskostopie, koślawość stóp i kolan, sztywny lub koślawy paluch czy też szpotawość mogą mieć bardzo negatywny wpływ nie tylko na chód, ale także zdrowie kręgosłupa, a nawet całego organizmu. Obuwie tego typu przydaje się także w stosowaniu przez osoby ze stopami wrażliwymi i cukrzycowymi. Sklep podologiczny oraz poradnia podologiczna Podosphera pod okiem specjalistów dopasuje obuwie do konkretnej deformacji.

 

 

 

 

Wkładki do butów

 

Sklep podoligczny i poradnia podologiczna Podophera pomoże Ci także dopasować wszelkiego rodzaju wkładki do butów, dzięki czemu zadbasz o komfort oraz zdrowie swoich stóp, a przy tym wykorzystasz swoje ulubione buty do terapeutycznego chodzenia. W naszym sklepie znajdziesz także akcesoria stabilizujące, które zapobiegną powstawaniu m.in. tzw. haluksów.

 

 

 

Kosmetyki pielęgnacyjne do stóp

 

Sklep podologiczny i poradnia podologiczna Podophera to miejsce, w którym znajdziesz znakomite kosmetyki, dzięki którym zadbasz o kompleksową pielęgnację swoich stóp. Intensywne wzmacniające serum pozwoli Ci zregenerować osłabioną i zniszczoną strukturę paznokci. Krem z lipidami zapobiegnie nadmiernemu rogowaceniu i wysuszaniu skóry. Maść Arkada to bogata formuła, która pozwoli nie tylko natłuścić i uelastycznić pękającą skórę, ale także łagodzić podrażnienia i stany zapalne. Maść wzbogacona o masło shea posiada natomiast niebywałe możliwości regenerujące. W końcu serum na bazie olejku z drzewa herbacianego i naturalnego kolagenu zwalczy trądzik, infekcje grzybicze, stany zapalne skóry oraz rozwarstwiające się płytki paznokcia.

 

Podophera to sklep podologiczny oraz poradnia podologiczna, w którym Twoje stopy otrzymają należytą opiekę specjalistów. Nasz personel dopasuje wkładki oraz buty ortopedyczne do Twojego schorzenia i to niezależnie od wieku. W naszym sklepie znajdziesz oparte na bazie naturalnych surowców kosmetyki pielęgnacyjne, dzięki którym przywrócisz skórze oraz paznokciom Twoich stóp młodzieńczy wygląd. Gwarantujemy, że posiadamy najwyższej jakości produkty, które spełniają normy unijne. A to wszystko w przystępnych cenach! Zaufaj nam – Twoje stopy będą w dobrych rękach!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *