SIGNAL EXPERT PROTECTION – biały uśmiech dla całej rodziny.

12 września, w dzień urodzin dr. Charlesa Godona, założyciela Światowej Federacji Stomatologicznej FDI (World Dental Federation), obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej. Inicjatorzy akcji przekonują, że o zdrowy uśmiech warto dbać w każdym wieku. Z nowymi pastami SIGNAL EXPERT PROTECTION jest to niezwykle proste. Zaawansowana formuła produktu łączy działanie tradycyjnej pasty do zębów, nici dentystycznych i płynu do płukania, zapewniając kompleksową ochronę i higienę jamy ustnej.

W 2014 r. Światowa Federacja Stomatologiczna FDI już po raz siódmy podejmuje zagadnienia związane z profilaktyką i edukacją. Podczas Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej pragnie uwypuklić zagadnienia związane ze zdrowiem zębów, które przekłada się na zdrowie całego organizmu. Kluczowa rolę w tym zakresie odgrywa nie tyle leczenie stomatologiczne, ale profilaktyka – czyli codzienna higiena jamy ustnej.
Tymczasem współczesne tempo życia sprawia, że wiele osób zaniedbuje higienę zębów. Powód? Brak czasu, zabieganie. Efekt? Polska wciąż jest krajem, w którym próchnica dotyka 95% osób dorosłych*. Tymczasem statystyki pokazują, że troska o zdrowy i biały uśmiech ma dla nas ogromne znaczenie. Polacy wybierając pasty do zębów najczęściej sięgają po wybielające i chroniące przed próchnicą (blisko 61%) oraz odświeżające (16%). Dlatego powstała nowa linia familijny past SIGNAL EXPERT PROTECTION, które dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii pozwalają zadbać o zdrowie jamy ustnej.

Innowacyjna technologia pasty inspirowana działaniem nici dentystycznej i płynu do płukania ustW nowych pastach SIGNAL EXPERT PROTECTION zastosowano unikalną, aktywną formułę, która:

1. dostarcza fluoru, wzmacniając zęby i chroniąc je przed próchnicą,
2. inspirowana działaniem nici dentystycznej zawiera mikrogranulki, które skutecznie czyszczą przestrzenie między zębowe,
3. podobnie jak płyn do płukania zawiera cynk zapewniający ochronę przed bakteriami chroniąc przed płytką nazębną i nieświeżym oddechem.

To pierwszy na rynku produkt, który łączy działanie pasty do zębów, nici dentystycznej i płynu do płukania jamy ustnej, dzięki czemu pozwala
zapewnić 8 oznak zdrowych zębów:

1. chroni przed próchnicą
2. wzmacnia szkliwo
3. wzmacnia dziąsła
4. zapewnia 18h ochrony przed płytką nazębną
5. przywraca naturalną biel zębów
6. odświeża oddech
7. wspomaga walkę z kamieniem nazębnym
8. zwalcza bakterie

Do wyboru są aż czter y różne warianty past SIGNAL EXPER T PROTECTION: ULTRA COMPLETE, GLOWING WHITE, ULTRA
WHITE, SENSITIVE RELIEF. To najprostszy sposób na zdr owy i biały uśmiech.

SIGNAL EXPERT PROTECTION GLOWING WHITE
Ochrona przed próchnicą z działaniem wybielającym
Pasta z innowacyjną formułą HAP (hydroksyapatytem) z mikro-granulkami i cynkiem. Nowatorskie połączenie składników inspirowane działaniem nici dentystycznej i płynu do płukania ust. Ponadto zawartość krzemionki przywraca naturalną biel uśmiechu.
Pasta: Niebieska pasta z niebieskimi mikro-granulkami
Pojemność i cena: 75 ml – 9,49 zł.

SIGNAL EXPERT PROTECTION SENSITIVE RELIEF
Ochrona przed próchnicą i nadwrażliwością zębów
Pasta z innowacyjną formułą HAP (hydroksyapatytem) z mikro-granulkami i cynkiem. Przyczyną nadwrażliwości są otwarte kanaliki, które nie zapewniają wystarczającej ochrony zębinie – wrażliwej części zęba. W rezultacie reakcja bólowa następuje przy kontakcie zębiny z gorącymi i zimnymi napojami, jak również z niektórymi rodzajami pokarmów.
Signal Expert Protetcion Sensitive Relief zawiera hydroksyapatyt, który jest naturalnym minerałem występującym w zębach. Wnika on do kanalików i wypełnia je, a przez to blokuje docieranie nieprzyjemnych bodźców, powodujących nadwrażliwość zębów (np: zimno, ciepło). Dodatkowo specjalny składnik – cytrynian potasu łagodzi wrażliwe miejsca.
Pojemność i cena: 75 ml – 9,49 zł.

SIGNAL EXPERT PROTECTION ULTRA WHITE

Podstawowa ochrona i pielęgnacja jamy ustnej
Pasta z inno wacyjną formułą HAP(hydroksyapatytem) z mikr o-granulkami i cynkiem. Nowatorskie połączenie składników inspirowane działaniem nici dentystycznej i płynu do płukania ust.
Pasta: Biała pasta z niebieskimi granulkami
Pojemność i cena: 75 ml – 9,49 zł.

SIGNAL EXPERT PROTECTION PURE FRESHNESS

Ochrona przed próchnicą z wyjątkowym odświeżaniem
Pasta z innowacyjną formułą HAP (hydroksyapatytem) z mikr o-granulkami i cynkiem. Nowatorskie połączenie składników inspirowane działaniem nici dentystycznej i płynu do płukania ust. Ponadto zawartość mentolu gwarantuje długotrwałe uczucie świeżości.
Pasta: Zielona pasta z niebieskimi mikrogranulkami
Pojemność i cena: 75 ml – 9,49 zł.

 

PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *