ABY DŁONIE WIEKU NIE ZDRADZAŁY…

nowy, przeciwstarzeniowy krem do rąk

 

Do serii kremów do rąk HAND CARE, Laboratorium FLOSLEK wprowadza nowy preparat  –  PRZECIWSTARZENIOWY krem do rąk. W jego recepturze zawarto m.in. kompleks wybielający przebarwienia, witaminę E o właściwościach odmładzających oraz masło Shea, które skutecznie łagodzi podrażnienia skóry. Krem idealnie zaspokaja potrzeby dojrzałej skóry dłoni.

Dbałość o utrzymanie jak najdłużej młodego wyglądu to priorytet dla większości kobiet. Powszechnie stosowane preparaty przeciwzmarszczkowe oraz odpowiedni makijaż pozwalają zatuszować upływający czas na twarzy. Ręce starzeją się równie szybko i nieubłaganie zdradzają wiek kobiety. Skóra dłoni z wiekiem traci sprężystość i gładkość. Warto zatem zwrócić szczególną uwagę na pielęgnację dłoni, tak by były one wizytówką kobiety.

Nowy, PRZECIWSTARZENIOWY krem do rąk z serii HAND CARE to doskonały, hipoalergiczny i łatwo wchłaniający się krem, stworzony do pielęgnacji dojrzałej skóry dłoni. Obecność kompleksu wybielającego przebarwienia zdecydowanie wyrównuje koloryt i poprawia ogólny wygląd skóry rąk. Dodatek witaminy E pobudza odnowę skóry i poprawia jej napięcie oraz zapobiega pękaniu skóry wokół paznokci. W recepturze kremu wykorzystano także łagodzące właściwości masła Shea (karite) – bogatego w kwasy tłuszczowe (oleinowy, stearynowy, palmitynowy i linolenowy). Krem wzbogacono filtrem ochronnym, który zabezpiecza skórę rąk przed powstawaniem nowych przebarwień. Krem systematycznie stosowany widocznie odmładza dłonie, zmniejsza intensywność i widoczność plam pigmentacyjnych oraz sprawia, ze skóra staje się gładka, napięta i odpowiednio nawilżona.

Cena: 9,00 PLN (op./75 ml)

 

 

PRZECIWSTARZENIOWY krem do rąk z serii HAND CARE firmy FLOSLEK jest dostępny w aptekach i drogeriach na terenie kraju.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *