Piękno w zdrowiu – ogólnopolska akcja zdrowotna miesięcznika -Zwierciadło

5 listopada br. w Złotych Trasach w Warszawie odbędzie się finał ogólnopolskiej akcji zdrowotnej miesięcznika „Zwierciadło” –„Piękno w zdrowiu”. Inicjatywa ma na celu propagowanie profilaktyki zdrowia rozumianego jako stan duszy i ciała. Wydarzenie poprowadzą Katarzyna Montgomery i Agata Młynarska. W programie przewidziano m.in. porady dietetyczne i kosmetyczne, występ artystyczny słynnego duetu Melkart Ball,  pokaz mody ekologicznej,  kącik kulinarny Roberta Sowy oraz rozmowy z gwiazdami.

W trakcie finału akcji “Piękno w Zdrowiu”, który odbędzie się w sobotę 5 listopada w Złotych Tarasach w Warszawie w godz. 12.00-16.00,  dziennikarki Katarzyna Montgomery i Agata Młynarska przeprowadzą rozmowy na temat zdrowego stylu życia z autorytetami z dziedziny psychologii, medycyny oraz gwiazdami m.in. Anną Dereszowską, Reni Jusis, Maciejem Miecznikowskim, Agnieszką Maciąg, Kasią Bosacką, Małgorzatą Braunek, Pauliną Holtz, Moniką Mrozowską, Julią Pietruchą i Pauliną Przybysz. Praktyczne porady i wskazówki jak na co dzień dbać o nasze zdrowie, prawidłową dietę, kondycję fizyczną, a także jak odnaleźć psychiczną równowagę i harmonię ze światem to tylko kilka z punktów programu.  W ramach akcji, do 31.12.2011 r. można też z 50% zniżką sprawdzić stan swojego zdrowia w Centrach Medycznych Grupy LUX MED. na terenie całego kraju. Wystarczy zgłosić się z kuponem wyciętym z listopadowego Zwierciadła. Symbolem akcji jest specjalnie zaprojektowana na tę okoliczność bransoletka Lilou ze słonecznikiem, która ma przypominać o corocznych profilaktycznych badaniach.

Nasz miesięcznik stara się wspierać czytelniczki w ich rozwoju, zachęca do odnalezienia własnego miejsca, pomaga w poszukiwaniach odpowiedzi na ważne pytania, a zatem akcja zdrowotna, która ma na celu poprawę jakości życia, jest dla nas bardzo naturalna. Chodzi w niej o to, aby każda kobieta okazała sobie i swojemu ciału troskę. „Piękno w zdrowiu” jest impulsem, który sprawia, że kobiety wykorzystują ten moment, aby zrobić coś dla siebie i nie tylko –zadbać o zdrowie swoje i najbliższych. Dlatego dużą wagę przykładamy do przypominania o profilaktyce i regularnych badaniach, które powinniśmy wykonywać przynajmniej raz w roku. Zadbajmy o siebie i swoich bliskich” –mówi Katarzyna Montgomery, redaktor naczelna „Zwierciadła” 

Podczas imprezy w Złotych Tarasach publiczność będzie miała okazję skorzystać z porad dietetycznych, kosmetycznych i profilaktyki zdrowia, a także uczestniczyć w przygotowanych przez „Zwierciadło” warsztatach z Kazimierzem Nalepą, coachem Akademii Zwierciadła, który podpowie jak obudzić swoje wewnętrzne piękno w trakcie spotkania pod tytułem „Lepiej być piękną, zdrową i bogatą.”

O tym, jak zdrowo gotować publiczność będzie mogła  się dowiedzieć od mistrza kulinarnego Roberta Sowy.
W programie zaplanowano również sesję ćwiczeń z Edytą Herbuś i marką Reebok oraz konkurs, w którym będzie można wygrać wyjątkową metamorfozę z Agnieszką Maciąg, Sephorą i Marco Aldany. W finale zobaczymy niezwykły pokaz mody kolekcji ekologicznej „Eko Ego” Odzieżowego Pola oraz występ duetu akrobatycznego Merkalt Ball, zwycięzcy pierwszej polskiej edycji programu „Mam Talent!”.

Partnerami akcji „Piękno w zdrowiu” są: LaciBios femina, Nicorette, Reebok, Physiogel, Marco Aldany, Sephora, Odzieżowe Pole.  Partnerem medycznym akcji jest Grupa LUX MED.

Więcej na temat wydarzenia przeczytać można w listopadowym numerze „Zwierciadła”.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *