Im więcej kalorii zostaje przez nas spożytych, tym więcej tłuszczu się odkłada i dlatego pojawia się nadwaga, która może prowadzić do otyłości. W jaki sposób możemy schudnąć?

Zdrowe odchudzanie to nie tylko zapewnienie organizmowi niezbędnych wartości odżywczych, przy jednoczesnym  ograniczeniu ilości kalorii ale w tym skomplikowanym procesie ma wpływ wiele innych czynników: sprawność fizyczna, właściwa motywacja, dużą rolę ma wpływ naszej psychiki na proces odchudzania. Ważnym elementem w procesie odchudzania jest chęć jej podjęcia. Bez tego ani rusz. „Do każdego skutecznego działania potrzebujemy motywacji, aby nowe plany przyniosły  oczekiwany efekt. Podjęcie decyzji o odchudzaniu wymaga  siły psychicznej oraz różnorodnych  zmian w wielu dziedzinach. Wystarczy, brak konsekwencji w realizacji planów, a cały program legnie w gruzach.” pisze w swoim poradniku zajmująca się tematyką psychodietetyki, relaksacji, świadomego myślenia, masażami, zabiegami odchudzającymi oraz jogo terapią pani Sandra Czeszejko – Sochacka.

Poradnik „Super dieta 26 – stwórz swoje marzenia” zawiera łatwe i przyjemne do stosowania porady, techniki relaksacyjne stosowane na co dzień. Poza tym autorka prezentuje w nim bezpieczny oraz prosty sposób wykorzystania własnych upodobań żywieniowych w doborze odpowiednich stosowanych podczas diety ulubionych potraw. System jaki proponuje pani Sandra Czeszejko – Sochacka prowadzi przede wszystkim do zlikwidowania nadwagi i złych nawyków żywieniowych. Osoby odchudzające się muszą być świadome tego, że chcą podjąć walkę z nadmiarem zbędnych kilogramów. Ten poradnik pomoże nam to zrozumieć i schudnąć skutecznie i zdrowo. Bo przecież o to nam chodzi.

„Dobór diety powinien być dostosowany do osobowości, stylu życia i pracy oraz grupy sposobu żywienia.” – czytamy dalej. To nie koniec starań. Dla skutecznej terapii odchudzającej niezbędny jest też wysiłek fizyczny. Poradnik pomoże Ci w pełni osiągnąć wymarzoną figurę, ale chyba najważniejsze to zdrowo się odżywiać, by dostarczyć organizmowi niezbędnych witamin i mikroelementów, potrzebnych do zachowania doskonałego zdrowia, a zarazem dobrego samopoczucia. Stosując Super dietę 26 możesz to osiągnąć, gdyż jest ona „bogata i różnorodna, pozwala indywidualnie dobierać produkty, zachowując ograniczenia w spożywaniu wysoko kalorycznych potraw, wybierając ramach punktacji +1 i +2”. Zamów już dziś ebook Sandry Czeszejko – Sochackiej „Super dieta 26 – stwórz swoje marzenia” i odmień swój wizerunek oraz zacznij myśleć o sobie pozytywnie. Poznaj tajniki „Super Diety 26”. Poradnik dostępny w sprzedaży.

Ebook do kupienia na stronach:

http://virtualo.pl/super_dieta_26_stworz_swoje_marzenia/i125484/?q=dieta+26

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *