MinHolder produktem najwyższej jakości!

Forum Biznesu już od kilku lat jest organizatorem programu „Najwyższa Jakość Quality
International”. Do wzięcia udziału w plebiscycie zapraszane są przedsiębiorstwa mogące
poszczycić się osiągnięciami na najwyższym, światowym poziomie. W tegorocznej edycji konkursu firma Noidss Sp. z o.o. została wyróżniona Godłem Najwyższa Jakość Quality International w kategorii QI PRODUCT – produkt najwyższej jakości MinHolder. Nagroda
bardzo nas cieszy, gdyż jesteśmy młodą dopiero rozwijającą się firmą i takie wyróżnienie to dla nas wielka szansa oraz dowód zaufania – mówi Sebastian Szajter Prezes Zarządy firmy Noidss. MinHolder to całkowita nowość na rynku, jest to grupa innowacyjnych nośników danych medycznych, które w razie zagrożenia zdrowia lub życia znacznie przyspieszają i ułatwiają akcję ratunkową oraz wstępną diagnozę. Jest to produkt z dużym potencjałem, gdyż tak na prawdę powinien go mieć każdy, kto dba o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, mamy też nadzieję, że w najbliższym czasie grupa użytkowników MinHoldera znacząco się zwiększy – dodaje Prezes.

Noidss Sp. z o.o. powstała w 2009 roku. 

Jest to polska firma technologiczna, której celem nadrzędnym jest wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, które kierowane są na nisze rynkowe w różnych dziedzinach życia. Stanowi zespół z własnym stokiem pomysłów. Misją firmy stało się wprowadzanie produktów o charakterze społecznym, umożliwiającym bezpieczniejsze życie na co dzień.


PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *