W odpowiedzi na potrzeby współczesnego lekarza marka Dove stworzyła Program DoveMed skierowany do lekarzy dermatologów oraz innych specjalistów zainteresowanych tematyką chorób skóry. Program ma na celu efektywne wspieranie relacji między lekarzem a pacjentem, poprzez dostarczanie lekarzom merytorycznych wskazówek, rekomendacji i produktów dla Pacjentów.

Jednym z narzędzi programu jest portal DoveMed (www.dovemed.pl), który stanowi zbiór materiałów najistotniejszych z punktu widzenia lekarzy zainteresowanych dermatologią. Najnowsze doniesienia medyczne z dziedziny dermatologii, przetłumaczone i zaprezentowane w jednym miejscu, będą stanowiły kompletne źródło informacji dla każdego lekarza. Dodatkowo, portal stanowi wsparcie dla lekarzy pierwszego kontaktu oraz pediatrów w kwestii diagnozowania i leczenia chorób skóry. Osobną sekcję stanowią porady doświadczonych specjalistów z zakresu prawa medycznego, przydatne w codziennej praktyce lekarskiej. Uzupełnieniem portalu jest sekcja „Po godzinach”, gdzie można znaleźć artykuły m.in.: o pasjach lekarzy, a także największą w Polsce bazę konferencji medycznych, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Członkowie Programu DoveMed uzyskają również dostęp do cyklicznego biuletynu poświęconego zagadnieniom z zakresu dermatologii, prawa medycznego i psychologii, a także możliwość zamawiania próbek produktów dla swoich Pacjentów.

Aby dołączyć do portalu wystarczy zarejestrować się na stronie www.dovemed.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *