Po czym poznać dojrzałego mężczyznę? Po samochodzie, metryce, stanowisku? Po dzieciach i wnukach? Dojrzały mężczyzna, czy to brzmi dumnie? Ano nie bardzo, to taka łagodniejsza forma określenia: starszy pan. Każdy wie, że kiedyś go to czeka, ale nikt nie chce przyznać, że to już dziś. Jednakże odmładzanie się na siłę jest śmieszne, zdecydowanie lepiej zrobić to z klasą.

Pierwszy siwy włos

Siwiejące włosy to oznaka upływającego czasu, albo mówiąc bardziej wprost: starzenia się organizmu. Od dawien dawna ludzie (głównie kobiety) usiłowali walczyć z tym zjawiskiem, stąd różne domowe i niedomowe sposoby na ukrycie siwych włosów. Szampony, szamponetki, farby, maski, lakiery koloryzujące… Wszystko to dla wygody i zaspokojenia próżności. Jednak aby rozprawić się z siwymi włosami po męsku, czyli z godnością, potrzebny jest specjalista, czyli szampon DX2. Minusem tego specjalisty jest to, że jest to szampon tylko do siwiejących ciemnych włosów. Blondyni nie mają po co go stosować. Jest to szampon dla mężczyzn, więc nie ma żadnej gwarancji, że kobiety użyją go z równie dobrym skutkiem. Próbować oczywiście można, zakazu nie ma, ale czy będzie efekt – nie wiadomo.

Szampon inny niż wszystkie

Dlaczego szampon DX2 jest wyjątkowy? Zawarte w szamponie wyciągi roślinne zawierają fitopigmenty, które w naturalny sposób przy regularnym stosowaniu zabarwiają siwe włosy na naturalny ciemny kolor. Tak więc szampon ten nie jest zwykłym szamponem koloryzującym, nie wystarczy zastosować go jeden raz, aby zapewnić sobie naturalnie ciemne włosy. DX2 chroni włosy przed promieniowaniem UV, regeneruje i przywraca naturalne właściwości włosa. Czemu włosy nie odbarwiają się ponownie? Chroni przed tym witamina B zawarta w szamponie. Z kolei magnez nadaje włosom objętość. Jasno widać, że DX2 to nie jakiś „zwykły szampon”, ale produkt naprawdę z górnej półki. Coś w sam raz dla mężczyzny z klasą, który potrafi w dyskretny sposób dbać o urodę i nie dawać się upływającemu czasowi. Bo dojrzały mężczyzna to zadbany mężczyzna.

Szampon DX2 jest do kupienia w aptekach. W sumie słusznie, gdyż w pewien sposób jest to lek – lek na urodę, na własne ego, na dobre samopoczucie, no i oczywiście na siwiznę. Oczywiście jest to lek, który można nabyć bez recepty. Jego uzupełnieniem mogą być dx2 kapsułki wzmacniające włosy dla mężczyzn. Najwyraźniej przemysł kosmetyczny postanowił wreszcie zadbać również o mężczyzn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *