Czat z dr n. med. Anną Lewitt, dietetykiem i Trenerem Żywienia, specjalistą w zakresie prawidłowego odżywiania

Szybkie tempo dzisiejszego życia sprawia, że poświęcamy zdrowiu zdecydowanie za mało uwagi. Nie mamy czasu na ruch, odpoczynek, przygotowanie i spożycie wartościowego posiłku. Zaniedbania te skutkują nie tylko brakiem upragnionej sylwetki i nadwagą, lecz także prowadzą do wielu poważnych schorzeń, m.in. cukrzycy, nadciśnienia czy chorób nowotworowych. Chcesz się dowiedzieć, jak się przed nimi ustrzec? Jak zmienić jakość swojego życia, poprawić samopoczucie oraz wygląd?

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką prawidłowego odżywiania i zdrowego odchudzania na czat z dr n. med.  Anną Lewitt, dietetykiem i Trenerem Żywienia, który odbędzie się 24 lipca o godzinie 15.00.

Tematyka rozmowy będzie dotyczyła metod skutecznego leczenia otyłości oraz zasad prawidłowego odżywiania. Uczestnicy czata będą się mogli dowiedzieć:

  • jak skutecznie i zdrowo walczyć z nadwagą,
  • jak zmienić złe nawyki żywieniowe i nastawienie do tematu odżywiania,
  • jak przygotować odpowiednio zbilansowane, pełnowartościowe posiłki,
  • jak leczyć i jakiej profilaktyki żywieniowej wymagają: nadciśnienie tętnicze, otyłość, choroby serca, anoreksja i bulimia, stany niedożywienia i niedowagi.

Dr n. med. Anna Lewitt, dietetyk i Trener Żywienia, ekspert w dziedzinie prawidłowego odżywiania. Konsultant LUX MED w Centrum Szpitalnej Terapii Otyłości, założycielka i właścicielka Centrum Medycznego Treningu Osobistego i Dietetyki – EGO. Jest twórczynią autorskiego naukowego programu odchudzania, nad którym opiekę naukowo-medyczną sprawują specjaliści Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i w Gdańsku.  Specjalizuje się w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych dietozależnych, takich jak cukrzyca, nadwaga i otyłość, nadciśnienie tętnicze, choroby serca, anoreksja i bulimia czy niepłodność. Jest autorką dwóch książek: Jedzenie To Leczenie, czyli prosty przepis na zdrowie i szczupłą sylwetkę oraz Dieta Garstkowa – 140 przepisów na zdrowie.

Jak wziąć udział w czacie?

Aby uczestniczyć w dyskusji, wystarczy kliknąć na link podany poniżej:

http://chat.luxmed.pl/chat/index/gochat/id/37/key/107227fcfe3c1c5a82ff33d9672ba0ae 

Uwaga!

Uprzejmie informujemy, że wszelkie materiały zawarte na czacie mają jedynie charakter informacyjny i nie mogą zastąpić profesjonalnej konsultacji, diagnozy i opieki medycznej. Jest to jedynie dodatkowa możliwość zapytania, zasięgnięcia rady i nie należy traktować tej drogi komunikacji jako konsultacji medycznych. Pamiętajmy, że każdy przypadek jest inny, nie można generalizować, jak również oczekiwać diagnozy/leczenia „na odległość”. Zachęcamy do odwiedzania lekarza w celu uzyskania pełnej informacji o stanie swojego zdrowia. Ponosisz osobistą odpowiedzialność, zawierzając jedynie wiadomościom zawartym na czacie, wypowiedziom osób współpracujących z serwisem, a także opiniom innych użytkowników.

 

PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *