Zmiana, odnowa, rewolucja

Metamorfoza – magiczne słowo zawierające w sobie obietnicę zmiany na lepsze, zapowiedź samoakceptacji i podwyższonej wiary w siebie. Po długich zimowych miesiącach, na wiosnę wraca motywacja, by jak co roku „wziąć się za siebie”.

Odkurzamy rowery, reaktywujemy karnety na siłownię, zapełniamy łazienkową półkę cudownymi specyfikami – oby tylko starczyło zapału. Postaw sobie realny cel, wyznacz plan i najważniejsze: skoro wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda!

Ruszaj się!

Wiosna to  pora w roku, która pozytywnie pobudza nas do działania. To najlepszy czas, żeby zacząć uprawiać nowy sport lub wrócić do porzuconego na czas zimy joggingu czy jazdy na rowerze. Długie, mroźne wieczory skłaniały do lenistwa, natomiast rześka wiosenna pogoda powinna zachęcać do zrzucenia zbędnych kilogramów i przygotowania swojego ciała do letnich wojaży. A zatem wykup karnet na siłownie, zapisz się na basen, biegaj lub po prostu dużo spaceruj. Jeśli jednak pogoda nie zachęca do wychodzenia z domu lub nie masz w pobliżu miejsca zamieszkania siłowni czy klubu fitness, możesz zainwestować w domowy sprzęt do ćwiczeń. Wiele atrakcyjnych ofert znajdziesz na aukcjach internetowych. Co więcej, często sprzęt ten ma niewielkie rozmiary, więc bez problemu znajdzie się dla niego miejsce w mieszkaniu. Niejednokrotnie taka inwestycja jest bardziej opłacalna niż comiesięczne kupno karnetu. Koszty możesz dodatkowo zmniejszyć korzystając z usług brokera kurierskiego np. firmy 4Logis, który w atrakcyjnej cenie dostarczy sprzęt do domu. Możesz więc zacząć dbać o swój organizm nie wychodząc z domu.

Regeneruj!

Mroźna i długa zima wpływa nie tylko na nasze samopoczucie, ale także na cały organizm. Po miesiącach przebywania w szczelnym ukryciu nasza skóra, włosy i paznokcie domagają się regeneracji. W pierwszej kolejności powinnyśmy zadbać o wzmocnienie organizmu. Wraz z wiosną warto pomyśleć o nowej diecie bogatej w warzywa i owoce – silna dawka witamin  wzmocni całe ciało od wewnątrz. Natomiast, by przywrócić mu zdrowy i promienny wygląd, sięgajmy częściej niż zwykle po kremy, balsamy czy maski, które pomogą odbudować zniszczony naskórek, nawilżą włosy i wzmocnią paznokcie. W odświeżaniu górnej warstwy skóry najskuteczniejsze są peelingi.

Idzie wiosna, zatem do dzieła!

 

Źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *