Zmarszczki – jak z nimi walczyć?

Pierwsze zmarszczki najczęściej nie wywołują w nas wielkiego szoku, gorzej, gdy problem zaczyna się nasilać, skóra wiotczeje nie tylko wokół oczu, ale i w innych miejscach, skutecznie obniżając samoocenę i zadowolenie z własnego wyglądu.

Nie chodzi przecież o to, aby wyglądać sztucznie czy być zupełnie niepodobnym do siebie, a o zmiany, które spowodują, że na nowo poczujemy się atrakcyjnie. Takie są obecnie czasy, że im lepszy wizerunek tym większe prawdopodobieństwo sukcesu zawodowego czy awansów, a współczesnym kobietom i mężczyznom bardzo zależy na tym, aby praca zawodowa dawała nie tylko satysfakcję, ale przede wszystkim gratyfikacje finansowe i to na wysokim poziomie. Sama wiedza nie wystarcza, aby przebić się w gąszczu innych osób z podobnymi kwalifikacjami, dlatego dobrze jest mieć coś w zanadrzu i może to być chociażby bardzo dobry wizerunek.

Kultura osobista, wprowadzone w życie zasady savoir-vivre`u, dbałość o stan skóry twarzy, o stan włosów i paznokci to już norma w świecie biznesu, a i w mniejszych przedsiębiorstwach zaczęto kłaść na wygląd baczniejszą uwagę. Usuwanie zmarszczek – to już nie temat tabu – piszą specjaliści od redukcji zmarszczek, dlatego coraz więcej osób korzysta z profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej czy chirurgii plastycznej.

Dobry wizerunek coraz częściej równa się dobra praca.

M-S-M 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *