Nie ma diety cud – specjaliści mówią o tym od dawna. Osoby, które dbają o linię, powinny się po prostu racjonalnie odżywiać.

Co zrobić, jeśli dieta faktycznie jest w porządku a waga ani drgnie? Jeśli zastosujesz się do zasad jakie w swojej książce opisała Sandra Czeszejko-Sochacka. Zyska ta tym nie tylko Twoja sylwetka ale także zdrowie całej Twojej rodziny. „Ogromna ilość diet, eliminujących niektóre składniki zrównoważonego odżywiania są jak połamane krzesła, trudno na nich wygodnie i długo siedzieć. Jedne diety wykluczają spożywanie białka, inne tłuszczy lub węglowodanów, a jeszcze inne proponują nadmierną kumulację  wiodącego składnika np. białka.” – czytamy w poradniku „Super dieta 26 – stwórz swoje marzenia”. Opisane w poradniku zasady jakimi powinniśmy kierować się podczas „odchudzenia” pomogą nam osiągnąć zamierzony efekt. Ważne jest prawidłowe odżywienie, gdyż musimy pamiętać o tym, że organizm sam dopomni się o swoje. „Nasze ciało w odruchu obronnym czerpie z zasobów nie tylko tkanki tłuszczowej, ale i mięśniowej. Każde  odzyskiwane niechciane kilogramy mają zmienioną strukturę – więcej pojawia się tkanki tłuszczowej niż mięśniowej. W ten sposób po sukcesach w odchudzaniu następne etapy tycia są dużo gorsze, ponieważ coraz bardziej wypełniamy  się toksyczną warstwą komórek tłuszczowych, których coraz trudniej się pozbyć.”.

Pani Sandra Czeszejko-Sochacka od wielu lat zajmuje się tematyką psychodietetyki, relaksacji, świadomego myślenia, masażami, zabiegami odchudzającymi oraz jogoterapią. Dziedziny te uzupełnia stylizacją, wizażem, językiem gestów, treningiem pamięci oraz technikami pozwalającymi skutecznie radzić sobie ze stresem. Poradnik, który już ukazał się na rynku stanowi doskonały zbiór wiadomości na temat zasad Super Diety 26, technik relaksacyjnych oraz produktów szczególnie polecanych podczas odchudzania oraz ich właściwości. Pamiętaj – Nie jest to tylko dieta odchudzająca, ale zdrowy styl życia. Zapoznaj się z nią już dziś. Poradnik dostępny w formie ebooka.

Ebook do kupienia na stronach:

http://www.ebooki123.pl/super-dieta-26-stworz-swoje-marzenia_p71

http://virtualo.pl/super_dieta_26_stworz_swoje_marzenia/i125484/?q=dieta+26

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *