Wiosenno-letnie nowości Clareny

Na sezon wiosenno-letni CLARENA przygotowała dla swoich klientek specjalną ofertę trzech luksusowych kosmetyków: serum w dermokapsułkach, owocowy krem multiwitaminowy oraz krem do pielęgnacji biustu z efektem push-up. Dodatkowo w nowej odsłonie w tzw. praktycznym opakowaniu 4 w 1 pojawi się linia produktów HydroOxy.

W ofercie Clareny pojawiły się nowe ekskluzywne kosmetyki. To znak, że po długiej i mroźnej zimie przyszedł czas na wiosenną odnowę. – Nadchodzące miesiące to dobry czas na zregenerowanie skóry po niekorzystnym dla niej okresie zimowym i przygotowanie jej do lata – mówi Małgorzata Pindur, wdrożeniowiec Clareny. – Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się wprowadzić produkty, które zawierając odpowiednie substancje aktywne doskonale sprawdzą się w tej roli.

Na program wiosennej kuracji przygotowany przez Clarenę składa się:

* Multivitamin Fruit Cream, będący odżywieniem dla każdego rodzaju cery, zawierający kompleks witamin BeauPlexTM;
* Dostępne w dwóch wersjach serum w dermokapsułkach – liftujące i ultra nawilżające, które zapewni kompeksową pielęgację i piękne rozświetlenie skóry;
* Push Up Cream – preparat do pielęgnacji biustu z unikalnym kompleksem Voluform, który systematycznie stosowany ujędrni piersi i zwiększy ich objętość;

Z kolei na wakacyjny wyjazd CLARENA poleca zestaw Summer Celebration, zawierający cztery, niezbędne latem kosmetyki: krem nawilżająco-dotleniający, napinający krem pod oczy, nawilżające S.O.S oraz kojące perły aloesowe.

O najnowsze kosmetyki Clareny już od marca można pytać w współpracujących z marką salonach kosmetycznych.

źródło: media.netpr.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *