Rewolucyjne zmiany w wodach mineralnych

Wszyscy pijemy wodę, ale teraz wybór wody do picia nie będzie taki prosty!

Musimy teraz pamiętać, że jesteśmy zadekretowanymi Europejczykami i jeżeli będziemy chcieli kupić odpowiednią dla siebie wodę, musimy poznać nowe przepisy, które w zwiazku z tym obowiązują już w naszym kraju.

Ale to nie takie same, do których przyzwyczailiśmy się przez wiele lat.

Teraz naturalna woda mineralna to nie ta sama woda, w której są minerały. Woda źródlana to już nie naturalna woda źródlana, chociaż jest to taka sama woda jak dawniej. Woda stołowa wbrew nazwie to nie ta, którą stawia się na stole, ale ta, którą uzupełnia się elektrolity i pije się ją w pracy lub na zawodach sportowych.

Przeżyliśmy europejski szok, dowiadując się, że wbrew temu, co uczyliśmy się w szkole, ślimak według przepisów Unii Europejskiej to teraz ryba śródlądowa.

Musimy się przyzwyczaić też, że naturalna woda mineralna może nie mieć składników mineralnych.

Aby w tym wszystkim się nie pogubić i mimo wszystko pić wodę z pożytkiem dla zdrowia, przygotowaliśmy kilka informacji na ten temat, które zamieszczamy na stronach portalu www.wodadlazdrowia.pl redagowanego pod patronatem Polskiego Towarzystwa Magnezologicznego im. prof. Juliana Aleksandrowicza, które jest stowarzyszeniem naukowym, zajmującym się oddziaływaniem biopierwiastków na zdrowie człowieka.


więcej na http://www.wodadlazdrowia.pl/


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *