Nowe Plany Opieki Medycznej LUX MED dla klientów indywidualnych

Do oferty LUX MED zostało wprowadzonych 11 nowych Planów Opieki Medycznej – innowacyjnych produktów dostosowanych do różnych oczekiwań klientów indywidualnych.

Nowe Plany łączą niezbędne konsultacje lekarskie oraz badania laboratoryjne i diagnostyczne
z profilaktyką zdrowotną. Usługi wykonywane są w centrach medycznych LUX MED i Medycyny Rodzinnej. Wśród propozycji dla dzieci, dorosłych oraz seniorów są zarówno produkty oparte o system współpłacenia, jak i abonamenty w pełni przedpłacone z dodatkowym dostępem do sieci placówek współpracujących.

Szeroki wybór Planów umożliwi każdemu odnalezienie propozycji dostosowanej do potrzeb.

  • Morelka, Brzoskwinia oraz Mango zostały stworzone specjalnie z myślą o dzieciach.
  • Klon, dedykowany osobom od 18. roku życia bez górnej granicy wiekowej, umożliwia korzystanie z wizyty u wybranego specjalisty oraz wykonanie podstawowych badań diagnostycznych.
  • Akacja, Brzoza i Dąb to zróżnicowane oferty opieki medycznej dla osób dorosłych, pomiędzy 18. a 65. rokiem życia.
  • Sosna, Jodła oraz Cyprys zaspokajają szczególne wymagania osób starszych po 65. roku życia.
  • Dla pacjentów, którzy wcześniej korzystali z abonamentów pracowniczych w Grupie
    LUX MED, wprowadzony został Plan Opieki Medycznej Olcha, który umożliwia zapewnienie całej rodzinie ciągłości opieki u dotychczasowych specjalistów.

Jednocześnie, wszystkie usługi nieobjęte Planami dostępne są z atrakcyjnymi rabatami.

Zakup wybranego Planu jest możliwy telefonicznie lub poprzez stronę internetową dzięki bezpiecznemu systemowi opłat. Korzystanie z usług można rozpocząć już następnego dnia roboczego po dokonaniu płatności.

 

Czytaj – 

Produkty medyczne – sprzęt ortopedyczny oraz rehabilitacyjny


Informacje o Grupie LUX MED:

Jesteśmy największą siecią na polskim rynku usług medycznych. Prowadzimy 72 własne centra medyczne i 24 przyzakładowe. Oferujemy pełen zakres opieki ambulatoryjnej, diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej. Od sierpnia 2010 r. w ramach Grupy działa szpital w Warszawie. Z Grupą współpracuje ok. 1500 poradni medycznych w całej Polsce. Pod naszą opieką znajduje się ponad milion pacjentów.

Oferta Grupy LUX MED kierowana jest zarówno do klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych. Klienci korporacyjni korzystają z Pracowniczych Programów Zdrowotnych rozwijanych wokół medycyny pracy. Klienci indywidualni mogą skorzystać z opieki zdrowotnej na podstawie abonamentów medycznych, a także tzw. świadczeń FFS (fee for service, opłaty za poszczególne usługi) oraz w ramach kontraktu z NFZ. W obsłudze klientów w ramach kontraktu z NFZ specjalizuje się jedna z marek wchodzących w skład Grupy – Medycyna Rodzinna. Grupa LUX MED prowadzi również działalność ubezpieczeniową – LUX MED Ubezpieczenia jest oddziałem szwedzkiego towarzystwa ubezpieczeniowego LMG Försäkrings AB.

Pięć lat temu MID Europa Partners, czołowa instytucja zarządzająca funduszami private equity
w Europie Środkowej i Wschodniej, rozpoczęła konsolidację na rynku prywatnych usług medycznych w Polsce, inwestując najpierw w LUX MED i Medycynę Rodzinną (w 2007 r.). Rok później LUX MED nabył sieć Centrów Medycznych PROMEDIS, jednocześnie dzięki kolejnej inwestycji, MID Europa Partners stał się właścicielem CM LIM. Następne lata były okresem intensywnej integracji CM LIM, LUX MED, Medycyny Rodzinnej i PROMEDIS.

Od sierpnia 2010 działa Szpital LUX MED na warszawskim Ursynowie. Z usług Szpitala można skorzystać odpłatnie oraz w ramach kontraktu z NFZ.

Po zakończeniu procesu rebrandingu centra medyczne Grupy LUX MED funkcjonują pod 2 markami: LUX MED i Medycyna Rodzinna. Do dyspozycji pacjentów mamy 47 placówek LUX MED i 24 centra medyczne Medycyny Rodzinnej na terenie całego kraju. Dodatkowo, od 2010 r., pod marką PROFEMED działa specjalistyczna przychodnia lekarska przeznaczona specjalnie dla klientów „fee for service”.

Do Grupy należy również ośrodek Tabita – placówka całodobowej opieki dla osób starszych, samotnych oraz pacjentów w każdym wieku wymagających stałej specjalistycznej opieki.

Do Grupy LUX MED należy też LUX MED Diagnostyka, w tym AVI Diagnostyka Obrazowa, FADO Centrum Usług Medycznych oraz Med-Sport. Ośrodki diagnostyczne AVI specjalizują się w szerokiej gamie badań radiologicznych (tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego), Równoległym obszarem działalności AVI jest rehabilitacja. FADO – to największy w Polsce usługodawca oferujący diagnostykę mobilną – mammografię i hemodynamikę. FADO dysponuje m.in. 13 mammobusami. Med-Sport obecnie prowadzi pracownie tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego w Częstochowie, a także pracownie tomografii komputerowej w Lublińcu, Kłobucku oraz Pajęcznie.

W kwietniu 2012 r. LUX MED nabył 100% udziałów spółki Endoterapia – czołowego ośrodka endoskopowego w Polsce. Spółka prowadzi dwa oddziały w Warszawie i Łodzi, w których świadczy usługi zarówno w trybie hospitalizacji planowej, jak i chirurgii jednego dnia.

Więcej informacji o Grupie LUX MED można znaleźć na www.luxmed.pl.


PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *