Metamorfoza nagrodą w konkursie Grupy LUX MED na portalu facebook.com

11 lipca ruszyła wielka akcja Grupy LUX MED – „Metamorfozy”. Każdy kto „polubi” profil Zdrowie w stylu LUX MED na portalu facebook.com, może wziąć udział w konkursie i wygrać nagrodę główną – całkowitą przemianę przeprowadzoną przez lekarzy chirurgów plastyków ze Szpitala Grupy LUX MED.

Konkurs skierowany jest przede wszystkim do kobiet, które aktywnie poszukują informacji na temat zdrowego trybu życia, rozwiązywania problemów zdrowotnych oraz dbania o swoje ciało. Jego ideą jest pozbycie się kompleksów, które mają ogromny wpływ na psychikę i odzyskanie zdrowego, pięknego wyglądu. Operacja plastyczna będzie jedynie elementem pełnej metamorfozy: zmiany wizerunku, uzyskania dobrego samopoczucia i pozbycia się kompleksów.

Pierwszy etap konkursu polega na zdobyciu jak największej liczby punktów poprzez udzielenie odpowiedzi na pytania z zakresu profilaktyki zdrowotnej, pielęgnacji ciała i wiedzy ogólnej z zakresu medycyny estetycznej. W drugim etapie 100 osób z największą liczbą punktów będzie miało za zadanie opisać swoją historię i opowiedzieć dlaczego to właśnie one mają wygrać wymarzoną metamorfozę. W głosowaniu użytkowników wyłoniona zostanie najlepsza trójka, a 17 osób zostanie wybranych przez jury konkursowe – specjalistów chirurgów plastyków ze Szpitala Grupy LUX MED – dr n. med. Małgorzatę Chomicką – Jandę oraz dr n. med. Lubomira Lembasa. Cała dwudziestka przyjedzie do Szpitala na badania specjalistyczne, które pozwolą ocenić stan zdrowia kandydatek i wyłonić zwycięzczynię oraz laureatki dwóch pozostałych miejsc, gdzie nagrodami będą: za drugie miejsce zabieg medycyny estetycznej, a za trzecie miejsce zabieg pielęgnacyjny na ciało w salonie SPA. Wszystkie etapy przemiany będą dokumentowane poprzez szereg sesji fotograficznych. Po odbytym zabiegu i konsultacji pooperacyjnej, Laureatkę czekaja dodatkowe atrakcje będące zwieńczeniem metamorfozy: zakupy z profesjonalnymi stylistkami, które pomogą wybrać odpowiednie ubrania i akcesoria, zmiana fryzury oraz dobór podkreślającego urodę makijażu.

Często spotykam się z Pacjentami, którzy przez wiele lat borykają się z problemami zdrowotnymi
i niską samooceną. Dzięki bezpiecznym zabiegom z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, wykonywanym w warunkach sali operacyjnej, możemy poprawić jakość ich życia
– mówi dr n. med. Małgorzata Chomicka Janda, członek Jury konkursowego. Chcemy wybrać taką osobę, która nie tylko chce dobrze wyglądać, ale również dokonać zmiany w stylu życia, odżywiania, ubierania się. Osobę, która na pewno skorzysta w 100% z szansy, jaką jest metamorfoza. – dodaje dr med. Lubomir Lembas, drugi z lekarzy zasiadających w jury konkursowym.

Więcej informacji w zakładce konkursowej pod adresem facebook.pl/luxmed

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *