Lipo-oliwka do ust Elixine

Eliksir młodości dla ust

Lipo-oliwka do ust to nowy preparat będący uzupełnieniem specjalistycznej pielęgnacji Elixine. Jest przeznaczona do codziennej pielęgnacji ust zapobiegającej powstawaniu zmarszczek. Zawiera Valulip™, który silnie stymuluje syntezę kolagenu i kwasu hialuronowego, dzięki czemu usta odzyskują naturalną gładkość, jędrność i elastyczność oraz zwiększają swoją objętość. Lipo-oliwka do ust Elixine chroni i intensywnie regeneruje naskórek, a także poprawia jego nawilżenie spowalniając proces starzenia się ust. Preparat powstał we współpracy z polskimi dermatologami.

Usta pokryte są bardzo cienką warstwą nabłonka, który uwidacznia znajdujące się w nich naczynia krwionośne. Na ich powierzchni nie występują gruczoły potowe, a gruczoły łojowe są tylko nieliczne, dlatego czerwień wargowa łatwo ulega wysuszeniu. W okolicach ust znajduje się duża ilość receptorów, co sprawia, że są one jedną z najwrażliwszych części ciała. Z wiekiem struktura fizjologiczna czerwieni wargowej ulega osłabieniu. Słabną również procesy jej odnowy. W efekcie usta stają się węższe, tracą swoją jędrność i objętość. Nabłonek staje się cieńszy i ulega przesuszeniu, a wokół ust pojawiają się drobne zmarszczki. Aby zapobiec coraz bardziej widocznym efektom starzenia się należy zadbać o odpowiednią pielęgnację.

Współpraca Laboratorium Iwostin ze środowiskiem kosmetologicznym i dermatologicznym zaowocowała stworzeniem wyjątkowego preparatu. Lipo-oliwka do ust Elixine jest przeznaczona do codziennej przeciwzmarszczkowej pielęgnacji. Dzięki unikatowemu połączeniu substancji aktywnych preparat zapewnia pielęgnację zgodną z fizjologicznymi potrzebami skóry, równocześnie poprawiając wygląd ust. Lipo-oliwka do ust zawiera Volulip™, innowacyjny składnik, który silnie stymuluje syntezę kolagenu oraz kwasu hialuronowego, przez co poprawia jędrność i elastyczność ust oraz widocznie zwiększa ich nawilżenie. Zawarty w preparacie Lipex Omega 3/6 przywraca równowagę wodno-lipidową naskórka i poprawia funkcjonowanie jego bariery ochronnej. Synergiczne działanie zawartych w preparacie składników aktywnych (Volulip™, Lipex Omega 3/6, Super Sterol Liquid, Laurydone , olej jojoba, witamina E) sprawia, że Lipo-oliwka do ust Elixine:

Ø  poprawia jędrność ust

Ø  nawilża i odbudowuje nabłonek oraz przywraca jego funkcje ochronne

Ø  regeneruje i odżywia, zapobiegając pierzchnięciu ust

Ø  opóźnia proces starzenia się

Badania potwierdzają, że już po 2 tygodniach regularnego stosowania lipo-oliwki do ust, następuje wygładzenie skóry ust u 94% badanych.[*]

Cena: 31 zł (4,5 ml)

Dermokosmetyki Elixine są dostępne wyłącznie w aptekach.

Działanie substancji aktywnych w Lipo-oliwce do ust Elixine:

Volulip™ – kompleks naturalnego peptydu oraz ekstraktu z rośliny Portulaca pilosa. Poprawia jędrność naskórka oraz widocznie zwiększa jego uwodnienie. Silnie stymuluje syntezę kolagenu oraz kwasu hialuronowego. 

Badanie dowiodło, że Volulip w stężeniu 1% znacząco zwiększa syntezę kolagenu I i kwasy hialuronowego, a także poprawia jędrność, elastyczność i uwodnienie nabłonka. Usta zyskują objętość, a procesy starzenia zostają opóźnione.

Lipex Omega 3/6 – kompleks bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT). Dostarcza m.in. kwas linolowy i α-linolenowy, będące fizjologicznymi składnikami naturalnie występującymi w skórze. Przywraca równowagę wodno-lipidową naskórka i poprawia funkcjonowanie jego bariery ochronnej. Działa antyoksydacyjnie i opóźnia procesy starzenia się skóry.

Super Sterol Liquid – ester emoliencyjny zawierający lipidy podobne do tych, z których zbudowana jest warstwa rogowa naskórka. Regeneruje suche, spierzchnięte i popękane usta. Długotrwale odżywia i nawilża nabłonek.

Olej jojoba – ma właściwości natłuszczające i odżywcze. Długotrwale wzmacnia i odbudowuje naturalną strukturę lipidową warstwy rogowej naskórka. Uzupełnia niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) oraz chroni przed przeznaskórkową utratą wody (TEWL).

Witamina E – regeneruje barierę lipidową. Łatwo wbudowuje się w struktury błony komórkowej
i lipidów cementu międzykomórkowego naskórka, pełniąc role naturalnego czynnika przeciwrodnikowego. Jest doskonałym inhibitorem wolnych rodników i antyutleniaczem. Cząsteczka witaminy E reaguje z wolnymi rodnikami i przekształca je w obojętne, niegroźne substancje.[*] Test samooceny przeprowadzony na grupie 20 osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *