Lemon Firma z cyklem audycji o białaczce

Lemon Firma z Fundacją Urszuli Jaworskiej rozpoczyna 1 września cykl audycji radiowych o białaczce. Jest to pierwszy w Polsce, w pełni edukacyjny program poświęcony zagadnieniom choroby, życia z nią, badań czy wsparcia rodziny.

– Nasz cykl audycji dotyczy białaczek i chorób nowotworowych krwi. Podczas tych rozmów poruszymy takie tematy, jak: skąd się biorą białaczki, jak się je leczy, co trzeba zrobić kiedy usłyszymy diagnozę, gdzie się leczyć, jak przygotować się do leczenia, jak na takie leczenie przygotować naszych najbliższych, jak z nimi rozmawiać w trakcie choroby, gdzie można uzyskać pomoc, a także gdzie zdobywać informacje na temat leczenia – wymienia Urszula Jaworska.

Dodatkowo w audycjach zostaną poruszone tematy przeszczepu szpiku – jak zostać dawcą szpiku, czy jak żyć po przeszczepie. – To ma być taka pigułka informacji jak radzić sobie w chorobie, z chorobą i co zrobić, żeby jej uniknąć – podsumowuje Jaworska.

– Od początku istnienia Lemon Firma wspiera organizacje społeczne w ramach zaangażowania w odpowiedzialny biznes. Wyznajemy zasadę, że należy pomagać tym, którzy pomagają, dlatego pro bono przygotowujemy także audycje dla Fundacji Urszuli Jaworskiej – podkreśla Tomasz Słodki, właściciel Lemon Firmy.

Audycje o białaczce będzie to cykl 11 odcinków. Zamieszczanych co tydzień od 1 września na portalu www.prasowe.com do bezpłatnego pobrania i wykorzystania dla wszystkich mediów.

Audycje dostępne są pod adresem:

http://www.prasowe.com/category/AUDYCJE/jaworska/

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *