KOMERCJALIZACJA SZPITALI A POLSKIE PRAWO

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego  oraz Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska, zapraszają na spotkanie z dr. Piotrem Horoszem, autorem książki

„Komercjalizacja szpitali i jej skutki w świetle przepisów polskiego prawa gospodarczego”

 

Nowa ustawa o działalności leczniczej obowiązująca od 1 lipca 2011 r., wprowadza szereg zmian w zakresie funkcjonowania szpitali. W jaki sposób te zmiany wpłyną na działalność placówek ochrony zdrowia? Jakie ewentualne następstwa może przynieść przekształcanie szpitali w spółki kapitałowe? O tym wszystkim opowie dr  Piotr Horosz, na spotkaniu autorskim, które odbędzie się 3 listopada w Warszawie.

Poruszany temat z pewnością zainteresuje lekarzy, prawników,  osoby zarządzające zakładami opieki zdrowotnej, a także studentów. Organizatorzy przewidzieli czas na dyskusję dla uczestników spotkania, podczas której będzie można zadać pytania autorowi. Wśród zgromadzonych zostaną także rozlosowane upominki w postaci książek.

Spotkanie odbędzie się w dniu 3 listopada 2011 r. o godz. 13.00, w sali  B104, pierwsze piętro, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Szturmowa 1/3.

 

Informacje na temat spotkania 

Magdalena Dobosz

Media Forum

mobile:+48  660  615  239

email:m.dobosz@mediaforum.pl 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *