Ginekologia estetyczna: laseroterapia

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej nie są już tematem tabu. Podobnie jest w przypadku ginekologi estetycznej, o której mówi się coraz więcej i coraz częściej. Obok zabiegów nastawionych jedynie na poprawę wyglądu intymnych części ciała, pojawiają się zabiegi, które mają na celu poprawę jakości życia pacjentek.


Medycyna estetyczna, a leczenie dolegliwości

Pomocne w dążeniu do ideału są zabiegi z użyciem lasera – innowacyjne metody stosowane przez specjalistów, dają niemal natychmiastowe rezultaty, zapewniając kobietom komfort szybkiego powrotu do codziennych przyjemności i obowiązków. Najczęstszym problemem kobiet jest nietrzymanie moczu, którego przyczynami są osłabienie mięśni Kegla oraz rozluźnienie pochwy – oba problemy można rozwiązać. Leczenie nietrzymania moczu przy dzisiejszym postępie medycyny nie jest zabiegiem skomplikowanym i można go wykonać jedynie przy użyciu lasera. Najbardziej popularnym zabiegiem jest ten oparty o laser Mona Lisa Touch. Wprowadzana do pochwy wiązka laserowa działa na ścianki pochwy powodując jej rekonstrukcję poprzez stymulację produkcji kolagenu. Dzięki czemu podczas zabiegu ściany pochwy obkurczają się, a cewka moczowa odzyskuje prawidłowe nachylenie, a w efekcie zlikwidowany zostaje problem nietrzymania moczu. Co najważniejsze – dla wszystkich kobiet, które boją się eksperymentować, a medycyna estetyczna jest dla nich nowym zjawiskiem – zabieg nie jest skomplikowany, dlatego zazwyczaj nie wymaga znieczulenia, a kobieta może niemal od razu wrócić do codziennych zajęć. To idealne rozwiązanie dla kobiet, które nie chcą rezygnować na dłużej z pracy lub zwyczajnie nie mogą sobie na to pozwolić. Więcej o zabiegu na stronie internetowej http://www.klinikiziemlewski.pl/ginekologia-estetyczna.

Komfort życia to podstawa

Kolejnym zabiegiem, który pacjentki stosują coraz odważniej jest wybielanie warg sromowych. W tym przypadku chodzi zazwyczaj o przywrócenie harmonii i jedności z własnym ciałem, zwłaszcza podczas zbliżeń z partnerem. Także i w tym przypadku pomocny okazuje się laser. Klinika Ginekologii Estetycznej Ziemlewski w swojej szerokiej ofercie zabiegów ma także i ten przeznaczony dla kobiet pragnących wybielić wargi sromowe lub odbyt. Powodów powstawania ciemniejszych plam jest wiele – od naturalnych promieni słonecznych, poprzez częste wizyty na solarium i wreszcie cechy dziedziczne. Laser Fotona Er-YAG poradzi sobie z każdą z przyczyn, a jego tajemnica tkwi w naświetlaniu dotkniętych przebarwieniami miejsc wiązką laserową. Dla kobiet, które obawiają się bólu bardzo dobra informacja – zabieg jest niemal bezbolesny i nawiew chłodnego powietrza lub krem znieczulający zapewniają pacjentkom komfort.

Wybieraj mądrze

Każda szanująca się klinika medycyny estetycznej powinna posiadać w swojej ofercie zabiegi, które będą odpowiadały oczekiwaniom najbardziej wymagających klientek. Obok zabiegów nastawionych jedynie na poprawę wyglądu, powinny się znaleźć także takie, które poprawią komfort życia, a czasami również stan zdrowia. Wybierając zabieg powinniśmy mieć pewność, że otrzymaliśmy wyczerpującą dawkę wiadomości na jego temat, a lekarz poświęcił nam wystarczająco dużo uwagi. Jeśli zatem zastanawiasz się nad rozpoczęciem przygody z medycyną estetyczną koniecznie zajrzyj na stronę http://www.klinikiziemlewski.pl/ i wybierz pakiet idealny dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *