Cienkie – najcieńsze – Extra Cienkie

Dla wszystkich tych, którzy dbają o linię i lubią sięgać po niskokaloryczne przekąski – dobrym wyborem mogą okazać się zaledwie 6-milimetrowe, pełnoziarniste Extra Cienkie Wafle –ciekawa propozycja wśród wafli ryżowych i kukurydzianych od Good Food.

Wafle Extra Cienkie Good Food to unikalny produkt o najmniejszej grubości wśród wafli zbożowych na rynku. W jednym opakowaniu mieści się 21 cienkich,6-milimetrowych wafli, wypiekanych z pełnoziarnistych ziaren brązowego ryżu i kukurydzy. Extra Cienkie mogą być idealnym urozmaiceniem codziennej diety i stać się alternatywą dla innych przekąsek zbożowych. Są także doskonałą propozycją dla wszystkich dbających o zgrabną sylwetkę –  jeden niskotłuszczowy wafel to tylko 19 kcal. Można więc je chrupać bez obaw o przybranie na wadze. Stanowią źródło błonnika, dlatego są najpopularniejsze wśród osób będących na diecie, odchudzających się i dbających o linię. Co więcej – sposób ich wypieku zapewnia zachowanie wszystkich cennych składników pełnego ziarna, pozostając przy tym produktem bezglutenowym. Extra Cienkie Wafle Good Food nadają się zarówno na przekąskę, jak i kanapkę. Ryżowe łączy się głównie  z innymi produktami spożywczymi, przygotowując np. oryginalne kanapki dla całej rodziny. Wafle kukurydziane, dzięki lekko słonemu smakowi pachnącej kukurydzy, nadają się do jedzenia bez dodatków. Extra Cienkie Wafle zamknięte są w szczelnym, dwuwarstwowym opakowaniu. Zewnętrzne opakowanie przykuwa uwagę nowym, przyjaznym dla oka designem. Wewnętrzne wykonane zostało z folii metalizowanej, dzięki której produkt na dłużej zachowuje swoją świeżość i wyjątkową chrupkość.

 

Cena na półce :  ok. 2,79 za opakowanie.

Gramatura: 105 g

Dystrybucja: karton zbiorczy w postaci display’a (12 sztuk) – możliwość sprzedaży bezpośrednio z opakowania zbiorczego

Good Food S.A. pochodzi z Poznania, zajmuje się produkcją żywności w segmencie przekąsek i pieczywa. Najpopularniejszą grupę produktową stanowią w nim wafle ryżowe. Firma uważana jest za jednego z prekursorów trendu zdrowego stylu odżywiania w Polsce i lidera jakościowego na rynku. Australijska technologia wypieku wafli ryżowych w powiązaniu z konsekwentną strategią pozwoliły Spółce bardzo szybko zaistnieć na rynku i odnieść sukces. GOOD FOOD jest obecnie największym w Polsce i jednym z największych na świecie producentów pieczywa ryżowego. Produkty Spółki sprzedawane są m.in. w Danii, Szwecji, Norwegii, Hiszpanii, Francji, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Niemczech, Litwie oraz Australii.

Good Food S.A. otrzymała w tym roku Złoty Laur Konsumenta w kategorii wafli ryżowych oraz srebrny Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku dla wafelków Milutkie.

Good Food S.A., Skórzewo, ul. Skórzewska 21, 60-185 Poznań, www.goodfood.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *