Bezpłatne konsultacje chirurgii plastycznej nosa

Nos jest jedną z najbardziej widocznych części twarzy człowieka. Jego wyraźna dysproporcja lub nieprawidłowa budowa może być przyczyną zmiany wyglądu całej twarzy i co za tym idzie wielu kompleksów a także kłopotów ze zdrowiem. Decyzja o zabiegu chirurgicznym wiąże się jednak z wątpliwościami i pytaniami, na które musi odpowiedzieć specjalista.

Wszystkie te obawy będzie można rozwiać już 15 lipca od godziny 15.00 podczas nieodpłatnej konsultacji ze specjalistą chirurgii plastycznej w Szpitalu Grupy LUX MED, przy ul. Puławskiej 455 na warszawskim Ursynowie. Konsultacji będzie udzielać dr n. med. Lubomir Lembas, autorytet w dziedzinie chirurgii plastycznej.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 12.07.2011 r. pod adresem mailowym aneta.pochec@luxmed.pl – przyjętych zostanie 16 pierwszych osób.

Szpital Grupy LUX MED oferuje pełną gamę zabiegów związanych z plastyką nosa oraz poprawą jego drożności. Operacje nosa pozwalają na zmniejszenie nosa, usunięcie garbu, wyprostowanie grzbietu nosa, korekcję skrzywionej przegrody nosa, czy też zmniejszenie czubka nosa.

Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu ogólnym często również w obecności lekarza laryngologa. Pacjent po zabiegu pozostaje pod kontrolą w szpitalu do następnego dnia. Okres rekonwalescencji wynosi około 10 dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *