ANTYPERSPIRANTY REXONA Z PRZEŁOMOWĄ TECHNOLOGIĄ MotionSense™

Rexona, jako jedyna marka na rynku oferuje konsumentom antyperspiranty, które nie tylko redukują pocenie i hamują rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnego zapachu potu, ale także dzięki przełomowej technologii MotionSense™ – zapewniają długotrwałą świeżość, o krok wyprzedzając pocenie. Dlatego możemy czerpać z życia więcej, stawiając czoło kolejnym wyzwaniom – bez względu na to co robisz możesz liczyć na niezawodną ochronę, jaką zapewnia Rexona.

Opatentowana technologia MotionSense™ sprawia, że po aplikacji antyperspirantu na skórę, na jej powierzchni zostają rozprowadzone specjalne mikrokapsułki zapachu. Pod wpływem ruchu ciała mikrokapsułki pękają zapewniając dodatkową porcję świeżości, za każdym razem, gdy organizmu bardziej się ruszasz. Jest to bardzo ważne, ponieważ w ciągu dnia jesteśmy
w ciągłym ruchu. Nawet tak prosta czynność, jak mycie zębów, sprawia, że wykonujemy blisko 183 ruchy ramion/minutę.

Formuła z technologią MotionSense™ pozwala na zoptymalizowane działanie produktu i zapewnienie najwyższej ochrony przez 48 godzin od aplikacji. Unilever, jako jedyny producent stosuje w antyperspirantach kapsułki zapachowe MotionSense™, dlatego żadne inne antyperspiranty nie działają tak, jak REXONA.

 

LINIA DAMSKA INVISIBLE BLACK+WHITE

 

REXONA INVISIBLE BLACK+WHITE

NIEZAWODNA I NIEWIDOCZNA OCHRONA

Chcesz pachnieć świeżo, czuć się pewnie i świetnie wyglądać przez cały dzień? Sięgnij po Rexona Invisible Black+White – unikalny antyperspirant gwarantujący niezawodną i niewidoczną ochronę na ciemnych i jasnych ubraniach. Jego unikalna formuła zapobiega powstawaniu nieestetycznych żółtych plam na białych i czarnych ubraniach. Teraz możesz czuć się komfortowo w każdej stylizacji.

 

DOSTĘPNE OPAKOWANIA I CENA:

Antyprespirant w sprayu ,pojemność 150 ml, cena: 11,49 zł

Antyprespirant roll-on pojemność 50 ml, cena  11,49 zł

Antyprespirant w sztyfcie pojemność 40ml, cena 11,49 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *