Malinowe Klimaty podczas Festiwalu Kobiet w Bogatyni

Malinowy Dwór został partnerem tegorocznej edycji Festiwalu Kobiet i Stowarzyszeń w Bogatyni – „Malinowe Klimaty”. Impreza trwać będzie niemal przez tydzień – od 17 do 22 czerwca, każdego dnia zapewniając uczestnikom inne atrakcje.

Goście Festiwalu będą mieli możliwość konsultacji z lekarzami, psychologami, balneologami, kosmetologami, dietetykami, instruktorami fitness i rehabilitantami. Wezmą też udział w wielu ciekawych konkursach i zabawach z nagrodami. Impreza w Bogatyni odbywa się już po raz czwarty.

Festiwal Kobiet i Stowarzyszeń to cykliczna impreza odbywająca się w dolnośląskiej Bogatyni. Organizatorami spotkań są: Stowarzyszenie Razem dla Bogatyni, Stowarzyszenie Bogatyńskich „Amazonek” oraz Stowarzyszenie Gladiator. Z uwagi na partnerstwo miasta z czeską miejscowością Vitkov impreza ma charakter międzynarodowy. W tym roku Partnerem Strategicznym wydarzenia został Hotel Medical SPA Malinowy Dwór, zlokalizowany w Świeradowie Zdroju.

Malinowy Dwór chętnie angażuje się w działania społeczne w swoim regionie, dlatego z przyjemnością włączył się w akcję skierowaną do kobiet i stworzoną z myślą o nich. W ramach współpracy, podczas Festiwalu specjaliści z Centrum Fizjoterapii przeprowadzą konsultacje balneologiczne, a także rehabilitacyjne. Hotel zaprezentuje też swoją ofertę, skierowaną zwłaszcza do pań – w różnym wieku i o różnych potrzebach zdrowotnych i urodowych.

Ponadto w trakcie festiwalu odbędą się także warsztaty fitness, konsultacje dotyczące zdrowej żywności i ziołolecznictwa oraz warsztaty plastyczne i artystyczne w plenerze. Przez cały tydzień trwać będzie także kurs samoobrony dla kobiet prowadzony przez lokalny klub karate.

W ramach wydarzenia, 21 czerwca, w Noc Świętojańską odbędzie się wyjątkowy wieczór filmowy, puszczanie latawców, nocny rajd rowerowy oraz koncert poezji śpiewanej. Nie zabraknie również wydarzeń skierowanych do panów. Szósty dzień Festiwalu poświęcony został bowiem męskim atrakcjom. Uczestnicy będą mogli wziąć udział m.in. w Międzynarodowym Biegu Twardziela, Międzynarodowych Zawodach Streetball oraz Rajdzie „Białej Wstążki”.

Festiwal odbywać się będzie w dniach 17 – 22 czerwca, na Miejskim Stadionie w Bogatyni. Więcej informacji dostępnych na stronie organizatora: http://www.festiwalkobiet.eu/

Dodatkowe informacje o Partnerze Strategicznym wydarzenia – Malinowym Dworze – dostępne są pod adresem: http://www.malinowehotele.pl/malinowydwor/

Dodatkowe informacje

Malinowe Hotele to sieć ośrodków medical SPA zlokalizowanych w Świeradowie Zdroju (Malinowy Dwór) oraz Solcu Zdroju (Malinowy Zdrój, Baseny Mineralne oraz Malinowy Raj – nowa inwestycja, której rozpoczęcie planowane jest w 2013 roku). Usługi obejmują fachową opiekę lekarską i profilaktykę zdrowotną z wykorzystaniem zabiegów bazujących na najsilniejszej na świecie wodzie siarczkowej pochodzącej ze źródła Malina. Podstawę oferty stanowią Centra Rehabilitacji, w których goście mogą korzystać z zabiegów z zakresu hydroterapii, fizykoterapii, kinezyterapii oraz różnych form masażu. Ofertę uzupełniającą stanowią zabiegi kosmetyczne SPA i Wellness.

Malinowy Zdrój to pierwszy obiekt w Polsce, który otrzymał europejski certyfikat MEDICAL WELLNESS potwierdzający wysoki standard usług hotelowych i leczniczych oraz certyfikat zarządzania jakością ISO. Ośrodek został także nagrodzony w prestiżowym konkursie SPA Prestige Awards oraz zajął po raz siódmy 1. miejsce w Polsce w kategorii medyczne SPA&Wellness. Malinowy Dwór otrzymał w 2011 roku nagrodę „Jakość Roku” oraz wyróżnienie od redakcji magazynu „Forbes” wstępując tym samym do elitarnego grona najlepszych hoteli w kraju, a także po raz drugi zyskał tytuł Najlepszego hotelu Resort SPA w Polsce w konkursie SPA Prestige Awards. Baseny Mineralne to jedyny w Polsce kompleks z leczniczą wodą mineralną, którego otwarcie odbyło się w lutym 2013 roku.

Więcej informacji o Malinowe Hotele Sp. z o.o. na: www.malinowehotele.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *