INTER Grupa Med- Grupowe Ubezpieczenie na Życie

Pod koniec września zarząd spółek TU INTER Polska SA oraz TU INTER-ŻYCIE Polska SA zdecydował o powrocie na rynek grupowych ubezpieczeń na życie. Specjalnie stworzony produkt o nazwie Inter Grupa Med to unikatowe ubezpieczenie chroniące zdrowie i życie pracowników służby zdrowia.

INTER Polska, firma od lat istniejąca na rynku polskim, specjalizuje się w ubezpieczeniach dla branży medycznej. Każdy produkt jest odpowiedzią na potrzeby pracowników służby zdrowia. W tym celu powstał także Inter Grupa Med, który jest  terminowym ubezpieczeniem na życie dla pracowników zakładów opieki zdrowotnej.

„W naszych założeniach strategicznych koncentrować się będziemy na segmencie rynku, który najlepiej znamy i rozumiemy – medycynie. Dlatego stworzyliśmy produkt o nazwie Inter Grupa Med – grupowe ubezpieczenie na życie dla branży medycznej. W Polsce jest ponad 18 000 Zakładów Opieki Zdrowotnej, z czego ponad 7 500 jest już naszymi klientami w ubezpieczeniach majątkowych. Wierzymy, że przy tak dużych potrzebach rynku i naszym doświadczeniu, nowy produkt okaże się wielkim sukcesem” – mówi Marcin Zwara – Członek Zarządu TU INTER Polska SA i TU INTER-ŻYCIE Polska S.A

Inter Grupa Med to unikatowe, jedyne w Polsce ubezpieczenie grupowe na życie dla medycyny.

Obejmuje ochroną ponad 40 zagrożeń, w tym ponad 10 związanych z branżą medyczną. W ramach nowego produktu INTER Polska przygotowuje indywidualną ofertę dla grup powyżej 20 ubezpieczonych. Zakres ubezpieczenia jest „szyty na miarę”, co oznacza, że ochrona ubezpieczeniowa obejmuje osoby do 65 roku życia, a suma ubezpieczenia może wynosić nawet do 100 000 PLN.

W ramach ubezpieczenia Inter Grupa Med oferowane są świadczenia pieniężne związane z uszczerbkiem na zdrowiu, konsultacjami psychologicznymi, leczeniem farmakologicznym, rehabilitacją, czy leczeniem operacyjnym. Daje to możliwość objęcia ochroną zdarzeń zdefiniowanych w pakietach w sześciu wariantach zależnych od potrzeb Klienta. W zakres tych pakietów wchodzą m.in.,: trwałe uszkodzenie wzroku lub poparzenie skóry przez promieniowanie laserowe.

trwałe uszkodzenie słuchu przez ultradźwięki, przewlekłe zatrucie lekami, zakażenia wirusem HIV lub wirusem WZW typu B lub C, „zespół stresu pourazowego” w związku z wykonywaniem pracy, trwały uszczerbek na zdrowiu w wyniku agresji pacjenta w miejscu pracy oraz żylaki kończyn dolnych powstałe w następstwie wykonywanej pracy.

 

Więcej informacji:

http://www.interpolska.pl/plain_site/Menu2/Branza-medyczna/Oferta-dla-ZOZow

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *