Elipsa dba o kondycję

Wszechobecne multimedia i hiperkonstrukcja – takie stoisko zaprezentuje TREC na największych na świecie targach fitness FIBO 2011, które odbędą się w niemieckim Essen. Elipsa Design wygrała konkurs na przygotowanie ekspozycji dla polskiej firmy.

Design stoiska musiał być nowatorski i interesujący. – Wśród kilkuset wystawców z całego świata ciężko jest zostać zauważonym, gdy ekspozycja nie jest właściwie zaprojektowana. Już 19 lat jesteśmy obecni w branży. Nasz kreatywny design gwarantuje, że nikt nie przejdzie obok stoiska obojętnie – mówi architekt Urszula Kałużna, właścicielka Elipsa Design.

Stoisko targowe TREC zajmie powierzchnię 90 m kw. Odbędą się tam pokazy z udziałem najbardziej znanych na świecie mistrzów sportów siłowych i fitness. Zaprezentują się piękne, półnagie mistrzynie fitness. Będzie głośna muzyka, prezentacje multimedialne na wielkich ekranach i światła sceniczne. Wszystko w ruchu – to motyw przewodni stoiska TREC.

Ostatni rok był dla Elipsy niezwykle ważny. Pozyskaliśmy kilku kluczowych klientów. Zrealizowaliśmy kolejnych kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych zabudowy targowej w Europie i w Polsce – mówi Urszula Kałużna z Elipsa Design.

Poznańska firma Elipsa Design projektowała i wykonywała stoiska m.in. dla firm Giorgio Armani, KGHM Polska Miedź, PGNiG i innych. Obsługuje klientów we wszystkich centrach targowych Europy i Polski.

 

PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *