Targi WIHE 2014 – medycyna i farmacja spotykają się w stolicy

medyczne24h.plmedyczne24h.pl

Dodaj wpis do katalogu

Idź do katalogu

Regulamin


Targi WIHE 2014 – medycyna i farmacja spotykają się w stolicy

2014-02-24

W październiku Warszawa już po raz drugi będzie gościła profesjonalistów z branży medycznej i farmaceutycznej. W dniach 08-10.10.2014 w hali EXPO XXI odbędą się dwie organizowane przez firmę Lentewenc imprezy pod marką WIHE (Warsaw International Healthcare Exhibition) – Hospital oraz Pharmacy.

Współczesna formuła targów daje nie tyko możliwość poznania rynku czy pokazania się w środowisku branżowym – ich dużą wartością dodaną są wydarzenia specjalne odbywające się podczas trwania imprezy. Program towarzyszący WIHE jest ciągle w trakcie tworzenia, jednak już teraz jest znanych kilka szczegółów dotyczących ich medycznej części.

Prowadzenie działalności medycznej – trudności i wyzwania

Kierowanie i zarządzanie placówką medyczną w dzisiejszych czasach wymaga od menedżerów poszukiwania rozwiązań, które przyniosą wymierne korzyści i oszczędności. O tym, jak sprostać współczesnym wyzwaniom w prowadzeniu działalności medycznej opowiedzą eksperci i zarządcy placówek leczniczych podczas III edycji Forum „Optymalizacja kosztów działalności leczniczej”, organizowanego przez wydawcę miesięczników Healthcare Management Magazine oraz Zarządzanie Placówką Medyczną. Poruszany temat będzie potraktowany wieloaspektowo, począwszy od kosztów związanych z obszarem IT, poprzez outsourcing usług aż po koszty podatkowe i biznesowe. Udział w Forum jest bezpłatny, wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji.

Zdrowe podejście do inwestycji

Pozostając w duchu efektywnego zarządzania budżetem placówek medycznych, Polskie Centrum Edukacji Anna Osińska podczas drugiego dnia targów zorganizuje konferencję „Racjonalizacja wydatków na inwestycje w podmiotach leczniczych”. Wydarzenie będzie miało charakter ogólnopolskiego spotkania prezesów i menedżerów placówek medycznych.

W stronę nowego

Innowacje są nieodłącznym elementem medycyny i działalności leczniczej.
Temat nowoczesnych technik w anestezjologii i intensywnej terapii poruszony będzie podczas konferencji podzielonej na trzy główne bloki tematyczne:

  • urazy centralnego układu nerwowego,
  • europejskie wytyczne postępowania w krwotokach,
  • wentylacja płuc.

Organizatorem konferencji jest I Klinika Anestezjologii i Intensywnej Terapii WUM.

Co jeszcze?

Od kilku lat Polskie Towarzystwo Elektroradiologii organizuje Ogólnopolskie Warsztaty z okazji Światowego Dnia Radiologii. Tegoroczna, IV edycja, odbędzie się podczas październikowych targów WIHE. Już wkrótce więcej informacji na ten temat.

Druga - farmaceutyczna część programu towarzyszącego jest obecnie w trakcie przygotowywania. Jego szczegóły będą znane już niebawem.

  Firma Lentewenc Sp. z o.o. jest częścią ITE Group - jednego z wiodących w Europie  organizatorów targów i konferencji B2B. Działalność firmy skupia się na kluczowych dla polskiej gospodarki sektorach takich jak: budownictwo, transport i logistyka, opieka zdrowotna oraz przemysł spożywczy. Lentewenc Sp. z o.o. tworzy na polskim rynku nową jakość a także przynosi innowacyjne rozwiązania.

  Firma ITE Group plc. została utworzona w 1991 r. i jest przodującym organizatorem międzynarodowych targów branżowych i konferencji. Firma posiada 30 biur w 21 krajach na świecie. ITE organizuje ponad 230 imprez targowych rocznie, z których wiele jest znaczącymi wydarzeniami w branży.


W dniach 08-10.10.2014 w hali EXPO XXI odbędą się dwie organizowane przez firmę Lentewenc imprezy pod marką WIHE (Warsaw International Healthcare Exhibition) – Hospital oraz Pharmacy.


Współczesna formuła targów daje nie tyko możliwość poznania rynku czy pokazania się w środowisku branżowym – ich dużą wartością dodaną są wydarzenia specjalne odbywające się podczas trwania imprezy.

Dodaj do:   Dodaj do gwar   Dodaj do linkr   Dodaj do del.icio.us   Dodaj do wykop

targi farmaceutyczne targi medyczne Targi WIHE Hospital

Zobacz także...

TARGI WIHE ZA NAMI – JEST SUKCES!

2014-10-23

TARGI WIHE ZA NAMI – JEST SUKCES!

TARGI WIHE ZA NAMI – JEST SUKCES! więcej...

Philippe Gerson podczas targów WIHE – spotkaj się ze światowym autorytetem radiologii

2014-07-23

Philippe Gerson podczas targów WIHE – spotkaj się ze światowym autorytetem radiologii

Już w październiku do Warszawy zawita profesor Philippe Gerson, niezwykła osobistość ze świata medycyny, wiceprezydent ISRRT na rejon Europy oraz Afryki, a także wiceprezydent AFPPE (Francuskiego Towarzystwa Elektroradiologii). Lekarze i specjaliści z dziedziny medycyny będą mieli szansę spotkać się z nim osobiście podczas targów WIHE. więcej...

Najnowsze technologie leczenia nowotworów już w Polsce

2014-07-23

Najnowsze technologie leczenia nowotworów już w Polsce

Niezawodny lek na raka jeszcze nie powstał i zapewne musimy na niego jeszcze poczekać. Niemniej jednak już teraz jesteśmy świadkami rozwoju nowoczesnych technologii medycznych, które umożliwiają wydłużenie i podniesienie jakości życia chorego oraz obniżenie ryzyka powstawania przerzutów. Najnowocześniejsze urządzenia zaprezentowane zostaną podczas Międzynarodowych Targów Medycznych WIHE w Warszawie. więcej...

Targi WIHE 2014 pod znakiem wiedzy

2014-05-15

Targi WIHE 2014 pod znakiem wiedzy

8 października w hali EXPO XXI wystartuje druga już edycja targów Warsaw International Healthcare Exhibition (WIHE). Dzięki bogatemu programowi wydarzeń towarzyszących uczestnicy imprezy uzyskają dostęp do najbardziej specjalistycznej i aktualnej wiedzy z zakresu medycyny i farmacji. więcej...

WIHE Hospital i WIHE Pharmacy – Warszawa wzbogaciła się o ważne wydarzenie dla branży medycznej i farmaceutycznej

2013-10-21

WIHE Hospital i WIHE Pharmacy – Warszawa wzbogaciła się o ważne wydarzenie dla branży medycznej i farmaceutycznej

Ponad 100 wystawców z kraju i zagranicy, 1600 gości, w tym połowa to prezesi, wiceprezesi bądź właściciele firm, do tego bogaty program merytoryczny obfity w wykłady i konferencje dla lekarzy i farmaceutów – wszystko to złożyło się na sukces pierwszej edycji Międzynarodowych Targów Medycznych i Farmaceutycznych, które w dniach 1-3 października odbyły się w Warszawie. więcej...